فهرست
امضای ۳.۵ میلیون دلاری در استقبال از شکست
امضای ۳.۵ میلیون دلاری در استقبال از شکست

امضای ۳.۵ میلیون دلاری در استقبال از شکست

 ۱ / برانکو ایوانکوویچ جایی دیگر به توافق رسید و نامه ماقبل آخرش را نوشت و خواهد رفت. به جایی که شکست خواهد خورد. اما خب برای او هم می‌توان دست تکان داد و آرزوی موفقیت کرد. هرچند که یکی دو سال دیگر دوباره برمی‌گردد؛ به اصفهان یا شاید تبریز. هرجا که «پولش» را داشته باشند.

۲/ یک سال پیش همین روزها، کارلوس کی‌روش داشت برای شگفتی ایران در روسیه می‌جنگید. برانکو تیمش را آماده می‌کرد که تا فینال آسیا برود. وینفرد شفر هرچند کارشناس جام جهانی در شبکه‌ سوییسی بود، اما استقلال را هم در دست داشت. کرانچار هم سرمربی تیم امید. همه حالا رفته‌اند.

۳/ سهم الارث مربیان از ما، خوش استقبالی و بد بدرقگی بوده و هست. برانکو از آخرین تجربه‌اش در ایران و زمان تیم ملی و کدهای هیات مدیره کنونی که شبیه به همان رفتارهای سازمان تربیت بدنی و علی‌آبادی بود استفاده کرد. قرارداد ۳.۵ میلیون دلاری را امضا زد و بدرود. اما شکست خواهد خورد.

۴/ در کارنامه برانکو، قهرمانی با دیناموزاگرب در کرواسی، قهرمانی با شاندونگ در چین، قهرمانی با پرسپولیس در ایران و ناکامی الاتفاق عربستان و الوحده امارات است. چرا؟ چون عربستان و قطر و امارات، پای ناکامی‌ هفته‌های نخست او نمی‌مانند. پرسپولیس ۹۵ -۹۴ را یادتان هست؟

۵/ قرارداد ۳.۵ میلیون دلاری را پیش چشم هرکه بگذارید رام می‌شود. قرارداد بی‌اعتبار مالی پرسپولیس هم فقط امروز اعضای کانون پیشکسوتان را شل می‌کند. جدایی برانکو نیازی به مرثیه سرایی ندارد. اما قیاس وزن مربیان فصل قبل و امسال، کمی دردناک است. نیست؟

 

 

 

۱۸ ۳  
آی اسپورت
2019-06-17 13:45:00
نظر دهید

۳ نظر
دی باگر
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۰۹
مسئله اینجاست که برانکو باید میرفت. چطور ممکنه استقلال تو یک سال شفر رو که تا روزی که بود حقوقش رو جرینگی گرفت و حالا دنبال طلب سال اینده اش هست و بلادرنگ رفتن سراغ مربی 3 میلیون یورویی پول داشته و باشه برانکو ماه ها باشه که حقوق نگرفته باشه؟؟؟؟؟؟
Fem
دوشنبه ۲۷ خرداد ۱۳۹۸، ۱۴:۵۴
مهم اینه استقلال امسال هم هیچی نمی شه و اگر پرسپولیس هم نتیجه نگیره قطعا برنده اون استقلال نیست فقط من نمی دونم استقلالی که هیچ جایگاهی تو این چند ساله نداشته پول این همه بازیکن و مربی خارجی رو از کجا اورده.
hadi
سه شنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۸، ۱۱:۴۴
يعني خوشم مياد هميشه درگير سرورتونين. به شما چه كه استقلال پول داره يا نه. مربيتون شمارو به يه ورش گرفته رفته مشكل ماست؟ تا ما ميگفتيم وزير كه ميگفتين متوهميد حالا وزير ميخاد شمارو بزنه زمين؟ اي لنگياي ريقووووووووووووو.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر