فهرست
کیوسک آنلاین: استقلال مثل بارسا
کیوسک آنلاین: استقلال مثل بارسا

کیوسک آنلاین: استقلال مثل بارسا

آی اسپورت – واکنش بختیار رحمانی به تعویضش در بازی مقابل استقلال و بازی نکردن رضاییان در پرسپولیس مهم ترین اتفاقاتی بود که روزنامه های ورزشی به آن پرداخته اند.
خبر ورزشی واکنش برانکو به اظهار نظر طارمی درباره بازی دادن به رضاییان را روی جلد برده و نوشته که برانکو باور نمی کند که بازیکن تیمش چنین حرفی زده باشد چرا که چنین اظهار نظری را باید یک مربی انجام دهد نه بازیکن. این روزنامه به کتک کاری سرمربی سرشناس در ترافیک پاسداران هم اشاره کرده است.

خبر ورزشی
خبر ورزشی 26 مهر

روزنامه گل اظهار نظر بی نظیر مدیرعامل استقلال را تیتر یکش کرده که افتخاری تیمش را با بارسلونا مقایسه کرده. این روزنامه از قول بهتاش فریبا هم نوشته که قطعا با بختیار برخورد خواهد شد. مصاحبه با علی کریمی دیگر تیتر جالب این روزنامه است. هافبک دیناموزاگرب شایعه اخراج کرانچار به خاطر دائم الخمری را رد کرده است.

روزنامه گل
روزنامه گل 26 مهر


همشهری ورزشی گفتگوی جالبی با رضاییان داشته و از قول او نوشته که شرایطش در ترکیه خوب بود( خدا را شکر سقف بالای سرمان محکم است!) و او فقط و فقط به عشق پرسپولیس ترکیه را ول کرد و به ایران برگشت. مدافع تیم ملی این سئوال را هم مطرح کرده که چرا شهباززاده می خواهد از آنالیا اسپور جدا شود.

همشهری ورزشی
همشهری ورزشی 26 مهر


استقلال جوان و پیروزی هم به مانند همیشه دست از کری خوانی برای همدیگر برنداشته اند. استقلال جوان در کنار چاپ مصاحبه ای از بختیار که گفته ترانه قهرمانی استقلال را او می خواند، به شکست مجدد قشقایی در لیگ دو اشاره کرده.

استقلال جوان
استقلال جوان 26 مهر

از آن طرف روزنامه پیروزی هم قهرمانی استقلال در جام باشگاههای آسیا را حاصل بازیهای این تیم با تیمهای درجه سه دانسته و نوشته که آبی ها حسرت قهرمانی جام در جام آسیا را داشته اند.

روزنامه پیروزی
روزنامه پیروزی 26 مهر

 

 

کد خبر: 9408

 

     
آی اسپورت
2016-10-17 09:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر