فهرست
کجایی کارلوس که یادت بخیر
کجایی کارلوس که یادت بخیر

کجایی کارلوس که یادت بخیر

آی اسپورت - تا دیدند بازی‌های  پرسپولیس و تراکتور به تعویق افتاده  گفتند سه ملی‌پوش بزرگسالان داریم و دو بازیکن امید، پس بازی ما را لغو کنید اما گفتند نمی‌شود قانونی نیست تا اینکه اجی مجی لاترجی دیگری خوانده شد و نورافکن به ناگاه به تیم ملی بزرگسالان دعوت شد و امروز هم رسما اعلام شد بازی سپاهان و پیکان همچون بازی‌های پرسپولیس و تراکتور پنجم آذر برگزار می‌شود.

حالا بعد از هواداران پرسپولیس در رسانه‌ها هم از اعمال نفوذ سپاهانی‌ها  نوشته می‌شود و برخی پچ پچ‌ها و درگوشی‌ها در بین اهالی رسانه که انگاری کلاه ویلموتس پشم ندارد به گوش می‌رسد. حالا می‌گویند ویلموتس دقیقا نقطه مقابل کی‎روش است و این هدف و استراتژی روسای فدراسیون در انتخاب مربی بوده تا پس از سال‌ها کار سخت با کی‌روش یک مربی روی کار بیاید که دقیقا روحیات و اخلاقش نقطه مقابل کارلوس باشد پس چه کسی بهتر از ویلموتسی که بیکار بود و شد سرمربی تیم اول رنکینگ آسیا؛ می‌گویند او خلاف کی‌روش آرام است َ، گاها توصیه پذیر و تا حدودی حرف گوش کن، عصبی نمی‌شود. داد و قال نمی‌کند. پرخاشگر نیست و البته.....

در گذشته از خصوصیات اخلاقی منفی کی‌روش زیاد نوشتیم، از خوبی‌هایش هم بگوییم؛ یکی بود یکی نبود، یک مربی بود به نام  کارلوس که نامش هم تن و بدن فدراسیون نشین‌ها را می‌لرزاند. کسی جرات و هوس نمی‌کرد به او حتی خط و خطوط دهد  که این را دعوت کن و آن را خط بزن و این را ببر تو لیست سفید و آن یکی را چون شجاع خلیل‌زاده را  بگذار در لیست سیاه و یا مثلا این اردو از سپاهان بازیکنی دعوت نکن و آن اردو دعوت کن و اینجا بریم اردو و با فلان تیمی که ما می‌گوییم بازی تدارکاتی داشته باشیم، زمین کج بود اشکال ندارد و پاداش کم بود هم بی‌خیال و هر چه ما  گفتیم و بریدیم و دوختیم صحیح است  و از این جور چیزها.

هی روزگار، کجایی کارلوس که یادت بخیر، نیستی که ببینی آنهایی که جرات نمی‌کردند نفس بکشند و در کوچک‌ترین کاری دخالت کنند الان چگونه همه چیز را در مشت خود گرفته و بی اذن و اجازه شان «مارک» نفس هم نمی‌کشد، کجایی کارلوس، شاید آن بداخلاقی‌هایت برای این فوتبال لازم بود، شاید.....

الغرض  و خلاصه اینکه؛

نه به آن شوری شور کی‌روش و نه این بی‌نمکی ویلموتس!

۵۴ ۸  
آی اسپورت
2019-10-09 23:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۸ نظر
فرامرز
چهارشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۸، ۲۳:۴۸
برای تیم ملی آرزوی موفقیت دارم، اما ... .
۱
arman
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۰:۰۳
این شما رسانه های بیشرف بودید که سازوکار دفاع از اون برانکو رو راه انداختید تا مثه دستمال شب جمعه بندازتون دورو بره برا عربا بندری برقصه! حقتونه خدا جای حق نشسته نه تنها تو فوتبال ،بلکه تاریخ ثابت کرده ایرانی جماعت نمک نشناس ترین مردم دنیاس و لیاقت هیچ جیز مثبت و خوبو نداره!الانم زوده بذار اخر مقدماتی 2020 باهم کار داریم ای اسپورتی که کیروش رو کوبوندی ! رسانه هایی که دفاع کردید از اون پست فطرتی که الان برای خودتون تو فیفا پرونده ساخته منتظر باشید!
ابدالقادر
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۰:۰۸
تو که خودت رو پاره میکردی وقتی کیروش ایران بود؟ چی شد؟ یکی از دلایل به حاشیه رفتن تیم ملی قلم کثیف تو بود نسناس
۹
اصفهانی
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۰:۰۹
بو سوختنی میاد. زنگ بزن اتش نشانی خاموش کند. خیلی بو میاد اب بریز روش. هنوز بو میاد اوی کوجات سوخته که بوش نمیره. خودم بیام اب بریزم توش که خاموش شد.
Asqar
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۰:۲۸
یادش بخیر چقدر زیر آبش را زدی!! البته فدراسیون لیاقتش یه گاوی هستش بنام استیلی
۸
محسن
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۱:۰۶
تو یکی ببند کونو.اقا رسما اعلام کنید این یه سایت هواداریه.
۳
پیام
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۸:۵۶
چقدر بی مزه بود این مطلب!!!
۲
محمد
پنجشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۸، ۰۹:۳۴
دلتان به همین خزیولات خوش کنید اخر کار هم دو بر هیچ ببازید
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر