فهرست
سال شانس بیرانوند: در پناه سیم‌خاردار
سال شانس بیرانوند: در پناه سیم‌خاردار

سال شانس بیرانوند: در پناه سیم‌خاردار

آی اسپورت- بی‌شک بیرانوند را می‌‌توان خوش‌شانس‌ترین دروازه‌بان فعلی فوتبال ایران دانست. خوش‌شانس نه به‌خاطر پوشیدن پیراهن پرسپولیس و یا به‌خاطر شماره‌یک شدن در تیم ملی بلکه به‌خاطر همراهی با یک سیم‌خاردار!  بیرانوند در دو فصل اخیر عملکرد خیره‌کننده‌ای از خود به نمایش گذاشته است. در نفت تهران‏، پرسپولیس و حالا تیم‌ملی. حضور بیرانوند در هر سه این تیم‌ها با یک یار ثابت همراه بوده است. جلال حسینی. مدافعی که با وجود بالا رفتن سنش و انجام بازی‌های فشرده در تیم باشگاهی و تیم ملی در آمادگی کامل به‌سر می‌برد و در سی و اندی سالی می‌تواند ضامن موفقیت هر تیم باشد. بیرانوند بسیار خوش‌شانس است که در دو سال اخیر این یار همیشگی را همراه خود داشته تا بتواند به لطف درخشش او آمار کلین‌شیت‌هایش را بالا برده و به رکوردهای عجیب و غریبی دست پیدا کند.

نگاهی به جدول امتیازات برنامه 90 هم نکات جالبی دارد. جایی که جلال حسینی با میانگین امتیاز 2،43 عنوان سومین بازیکن برتر لیگ را تا این‌جای کار را از آن خود کرده است. برای پیدا کردن بیرانوند در این جدول اما باید کمی تلاش کرد. او در این جدول حتی بهترین دروازه‌بان لیگ هم نیست. نام او بعد از حامد لک، محمد ناصری، حسن هوری، مانوئل فرناندز به عنوان پنجمین دروازه‌بان لیگ برتر در رده بیست و یکم قرار گرفته است. اگرچه شاید این جدول معیار صد در صدی برای تعیین خوب و بد بودن بازیکنان نباشد اما تا میزان زیادی تفاوت کیفیتی دو بازیکن را نشان می‌دهد.

جلال حسینی در تمرین پرسپولیس
جلال حسینی در تمرین پرسپولیس

در این عکس هم می‌‌توانید میزان آمادگی جلال حسینی را ببینید. جایی که او بالاتر از همه بازیکنان در هر پست و سن‌ و سالی قرار گرفته تا توپ را بزند. جلال حسینی این روزها در اوج است و بیرانوند را هم در این اوج‌نشینی با خود همراه کرده است.

 

 کدخبر:9403

۴    
آی اسپورت
2016-10-03 17:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر