فهرست
 عجیب اما واقعی
 عجیب اما واقعی

 عجیب اما واقعی

 آی‌اسپورت- نظرسنجی‌های AFC عمدتا برای جلب مخاطب و افزایش بازدیدهای سایت و فالوئرهای اینستاگرام و توییتر کنفدراسیون و جنبه های اقتصادی ماجرا از سوی اسپانسرها طراحی و اجرا می‌شود. البته در آنجا اینگونه نیست که کنفدراسیون یوزر و پسورد اینستاگرام و سایت خود را به اسپانسرها بدهد و انها یوزر را تغییر داده و اجازه ندهند کنفدراسیون به اینستاگرام‌خود دسترسی نداشته باشد!

اینگونه هم نیست که بخش رسانه کنفدارسیون اخبار خود را به منظور امور مارکتینگ و درامدزا به سه برابر از ادوار قبل افزایش داده و قبل از انتشار به رویت اسپانسرها برساند اما اسپانسر محتوای تولیدی خود را بدون رویت بخش رسانه ای اف سی منتشر کند‌ و کارکنان‌رسمی امور رسانه کنفدراسیون مثل سایر مخاطبان‌این محتواها را پس از انتشار رویت کنند‌ و تن و‌ بدن‌شان بلزرد که مبادا خبر یا محتوایی حاشیه ساز یا بدور از استراتژی رسانه ای باشگاه و تیم و رعایت بسیاری از جوانب منتشر شود... که شد!

اینگونه هم نیست‌ که اگر مشکلی پیدا شد هیات رییسه کنفدراسیون در جلسه خود ابتدا عنوان کند چنین وضعیتی توهین اشکار اسپانسر به کنفدراسیون است و سپس به رغم اثبات ادعاها و‌ تحمل این اتفاقات ناخوشایند از سوی بخش رسانه کنفدراسیون و متوقف نکردن همکاری به خاطر بحث درامدزایی به جای تقدیر از صبوری همکاران خود و برخورد قاطع با اسپانسرها حکم‌به اخراج بخش رسانه کنفدراسیون داده و او را ناجوانمردانه متهم به اخلال در درامدزایی کنند ......عجب حکایتی.باور و هضم‌ان سخت است! دیدار به قیامت!

 

۷    
آی اسپورت
2020-03-27 19:09:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر