فهرست
بیرانوند-امیری؛ کماندوها در اردوگاه پک
بیرانوند-امیری؛ کماندوها در اردوگاه پک

بیرانوند-امیری؛ کماندوها در اردوگاه پک

آی اسپورت - دو بازیکن ملی‌پوش علاوه بر تمرینات باشگاهی خود در پرسپولیس با حضور در مجموعه پک و تمرین زیر نظر مربی اختصاصی خود به دنبال این هستند تا از نظر توان فردی به شرایط مطلوب‌تری دست یابند. علیرضا بیرانوند و وحید امیری دو ستاره سال‌های اخیر فوتبال ایران که با توجه به همشهری بودن و حضوری چند ساله در کنار یکدیگر در نفت تهران، رفاقت دیرینه‌ای با یکدیگر دارند، این روزها عضو ثابت تیم ملی محسوب می‌شوند اما این دلیل نمی‌شود که بعد از چند سال حضور متوالی در تیتر یک و ترکیب تیم ملی، انگیزه‌های آنها فروکش کرده باشد. دو ستاره لر فوتبال ایران، این روزها با حضور در مجموعه پک و زیر نظر روزبه جوع‌عطا به عنوان مربی اختصاصی بدنسازی خود به دنبال این هستند تا از نظر بدنی به شرایط مطلوب‌تری نزدیک شوند و بتوانند انتظاراتی که از آنها می‌رود را به شکل بهتری به اجرا بگذارند.

علیرضا بیرانوند که از طی سالیان اخیر و کمی بعدتر از وحید امیری توانسته به ترکیب اصلی تیم ملی دست یابد، این روزها به شدت سایه رقابت از سوی دیگر گلرهای مدعی را بالای سر خود احساس می‌کند. خصوصا اینکه برخلاف دوره قبلی انتخابی جام جهانی، باز کردن دروازه او برای مهاجمان رقیب یک آرزو محسوب نمی‌شود و او برابر عراق و بحرین ضمن باز شدن دروازه‌اش با شکست بازی را به پایان رسانده و تیم ملی را در موقعیت خطرناکی می‌بیند. علیرضا بیرانوند ضمن اینکه نمی‌خواهد جایگاه خود را در خطر ببیند، به دنبال این است تا در دیدارهای باقیمانده که از بالاترین اهمیت تاریخی برای او و فوتبال ایران برخوردار هستند، بتواند نمایش بهتری به جا بگذارد. این مساله برای وحید امیری نیز وجود دارد. بازیکنی که شبحی از ستاره آخرین روزهای حضورش با پیراهن پرسپولیس پیش از عزیمت به اروپا و تیم ترابوزان را در زمین به اجرا می‌گذارد و بازگشت دوباره او به جمع سرخپوشان با موفقیت چشمگیر و آنطور که انتظار می‌رفته، همراه نبوده است.

وحید امیری که نتوانست خود را با شرایط ترکیه و تیم ترابوزان وفق بدهد، خیلی زود از این تیم جدا شد و در میان پیشنهاداتی که داشت در نهایت بار دیگر با پیراهن شماره ۱۹ به پرسپولیس بازگشت. امیری که همچنان در دسترس تیم ملی قرار دارد، با این حال نمایش نه چندان آرمانی او در ۳۱ سالگی، این انتظار را ایجاد می‌کند که در قامت ستاره سرخپوشان بار دیگر بتواند روزهای درخشانی از خود به جا بگذارد و در نتایج تیم نیز تاثیرگذاری خود را نشان دهد. اتفاقی که باعث شده امیری نیز در کنار بیرانوند، این روزها علاوه بر تمرینات پرسپولیس و گابریل کالدرون به دنبال این باشد که با تمرینات اختصاصی به روزهای اوج بازگردد.

علیرضا بیرانوند و وحید امیری، فردا در ترکیب اصلی سرخپوشان مقابل نفت آبادان در مرحله یک هشتم جام حذفی به میدان خواهند رفت و هر دو می‌توانند حساس‌ترین نقش و تاثیرگذاری را در این بازی از خود به جا بگذارند و باید دید شرایط به سود آنها پیش خواهد رفت یا خیر.

 

۲    
آی اسپورت
2019-11-26 01:50:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر