فهرست
رئال‌مادرید-گرمیو؛ نبرد قهرمانان در ابوظبی
رئال‌مادرید-گرمیو؛ نبرد قهرمانان در ابوظبی

رئال‌مادرید-گرمیو؛ نبرد قهرمانان در ابوظبی

 آی‌اسپورت- فاتح لیگ قهرمانان اروپا و قهرمان جام لیبرتادورس امشب در ابوظبی به میدان مي‌روند تا تکلیف قهرمان جام جهاني‌ باشگاه‌ها روشن شود. نبردی که پیروزی رئال در آن مي‌تواند تیم زین‌الدین زیدان را به رکورد جدیدی برساند و البته که حریف برزیلی به این سادگي‌ها به کهکشاني‌ها اجازه خودنمایی نخواهد داد.

رئال‌مادرید: رئال‌مادرید از یک جدال غیرقابل پیش‌بینی مقابل الجزیره به فینال مي‌‌آید. تیم اماراتی پس از برتری مقابل اوراواردز ژاپن قهرمان لیگ قهرمانان آسیا، در جدال با رئال‌مادرید هم توانست شرایط را برای کهکشاني‌ها سخت کند و اگر کمی بخت یارشان بود شاید الان آنها فینالیست شده بودند. رئالي‌ها اگرچه پیروز از زمین خارج شدند اما اصلاً شرایط ایده‌آلی نداشتند. فصل گذشته رئال‌مادرید در فینال مقابل کاشیما آنتلرز به دردسر افتاد و در وقت‌های اضافه حریف ژاپنی را شکست داد و پیش‌بینی مي‌شود گرمیو هم کار آنها را از آنچه پیش‌بینی مي‌شود سخت‌تر کند.

گرمیو:  تیم‌های آمریکای جنوبی همیشه بیشترین خطر را در این تورنمنت برای قهرمان لیگ قهرمانان اروپا داشته‌اند و این بار هم نوبت گرمیو است که به غلبه بر رئال‌مادرید فکر کند. به خصوص آنکه برزیلي‌ها سابقه خوبی از جدال با تیم‌های اروپایی دارند. آنها در 4 تقابل اخیر خود مقابل تیم‌های اروپایی در فینال جام باشگاه‌های جهان تنها یکبار شکست را پذیرفتند. تنها شکست برزیلي‌ها به سال 2011 برمي‌گرددکه سانتوس در حضور نیمار با 4 گل مغلوب بارسلونا شد. گرمیو سال 2017 را در حالی به اتمام مي‌رساند که در این بازه زمانی فقط 3 بار شکست با اختلاف بیش از یک گل را تجربه کرد و مي‌خواهد امشب هم این رکورد را حفظ کند.

نکات آماری

* گرمیو در جام لیبرتادورس تنها 2 بار شکست را پذیرفت که همگی با اختلاف یک گل بود.

* رئال در 6 بازی اخیر خود در تمامی تورنمنت‌ها تنها یکبار پیروزی با بیش از یک گل را ثبت کرده است.

* آرتور هافبک گرمیو کلیدي‌ترین بازیکن این تیم است که به دلیل مصدومیت حضورش در این بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

ترکیب احتمالی

رئال‌مادرید: ناواس، کارواخال، راموس، واران، مارسلو، واسکز، کروس، مودریچ، آسنسیو، بیل و رونالدو

گرمیو: گروهه، ادیلسون، گرومل، کانمان، برونو، جیلسون، میشل، رامیرو، فرناندینو، لوان و باریوس

۲    
آی اسپورت
2017-12-16 17:24:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر