فهرست
۱۱بازی، ۲۹ امتیاز؛ پرسپولیس بهترین میهمان لیگ
۱۱بازی، ۲۹ امتیاز؛ پرسپولیس بهترین میهمان لیگ

۱۱بازی، ۲۹ امتیاز؛ پرسپولیس بهترین میهمان لیگ

آی‌اسپورت- پرسپولیس در یازدهمین دیداری که به عنوان مهمان به میدان رفته بود، موفق شد نهمین برد خود را به دست بیاورد تا همچنان صاحب عنوان بهترین تیم مهمان لیگ را به خود اختصاص دهد. صدرنشین لیگ هفدهم با کسب 29 امتیاز از 11 بازی خارج از خانه صاحب میانگین 2.63 امتیاز در این بخش شده. شاگردان برانکو با این نتایج، رکورد برد 81.8 درصدی بازی های خارج از خانه را ثبت کردند تا عنوان بهترین مهمان لیگ هفدهم را از آن خود کنند.

سرخپوشان در دیدار مقابل تراکتورسازی، نفت تهران، گسترش فولاد، استقلال خوزستان، سایپا، پارس جنوبی جم، سپیدرود، سیاه جامگان و پیکان به عنوان مهمان به میدان رفتند که موفق به کسب 3 امتیاز از همه این 9 دیدار شدند. آنها در دور رفت و مصاف با سپاهان در اصفهان و بازی برگشت مقابل فولاد در اهواز به نتیجه مساوی دست یافتند.

پرسپولیس تا پایان فصل تنها 3 بار دیگر از تهران خارج خواهند شد و باید مقابل صنعت نفت آبادان، پدیده مشهد و ذوب آهن اصفهان در خانه حریفان به میدان بروند. البته آنها در دربی 86 و در مصاف با استقلال مهمان خواهند بود.

۷۳ ۷  
آی اسپورت
2018-01-26 17:30:00
نظر دهید

۷ نظر
جمال
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۳۹
با داشتن یاردوازدهم رحمان احمدی
۱ ۲
آنتي شومن
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۲۴
آره تو راست ميگي! خخخخخخخخخخ کافر همه را به کيش خود پندارد!
غلام
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۸:۳۴
شما کیسه کشا امروز هیچ نکته داوری پیدا نکردین اینو علم کردین. تیم باید اینجوری بدون حرف و حدیث و بدون کمک داور ببره نه مثل بازی دیروز شما. البته میدونم درکش برای شما که 8 سال تو دوران احمدی نژاد تمام فدراسیون در خدمتتون بودن سخته
+
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۶
برد دلچسب بدون کمک داور . مرسی بچه ها
تاجی اصیل
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۴۷
واقعا برای این فوتبال کثیف متاسفم،چرا داور که میدونست پیکان روی شوت از راه دور ضعف داره اجازه میداد بازیکنای لنگ شوت بزنن....فدراسیون لنگی نمیخوایم نمیخوایم
ابودان
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۹:۰۴
بهتره اعتراضتون رو به پیج ایران خودرو بفرستین خخخخ
عمرعبدالرحمان العراقی
جمعه ۶ بهمن ۱۳۹۶، ۱۷:۵۷
اوففففف توففففففف چه کیسه کشونی داریم روز 10اسفند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر