فهرست
مورد ویژه گریزمان؛ ترجیح لالیگا به لیگ برتر
مورد ویژه گریزمان؛ ترجیح لالیگا به لیگ برتر

مورد ویژه گریزمان؛ ترجیح لالیگا به لیگ برتر

آی‌اسپورت- ستاره فرانسوی اتلتیکومادرید که شایعات بسیاری درباره جدایی‌اش از اتلتیکو و پیوستن به منچستریونایتد شنیده می‌شود، در مصاحبه‌ای این بحث‌ها را بی‌فایده دانست.

زمان جدایی: در زمانی که سوسیداد را ترک کردم تا به اتلتیکو بپیوندم، این حس را داشتم که زمان جدایی فرا رسیده است. اکنون چنین حسی را ندارم و نمی‌دانم این بحث‌ها از کجا می‌آید. نمی‌دانم فصل برایمان چگونه به پایان می‌رسد، شاید در پایان فصل در این مورد فکر کنم، اما در حال حاضر صحبت از این موضوع بی‌ربط و بی‌فایده است.

مقصد احتمالی بعد از اتلتیکو: بارسا در خط حمله ستاره‌های زیادی دارد، رئال هم به خاطر باشگاهم، گزینه محتملی نیست. یک توافق نانوشته بین دو باشگاه وجود دارد که به یکدیگر بازیکن نفروشند. لیگ آلمان لیگی نیست که برایم جذاب باشد، فرانسه هم در حال حاضر گزینه مناسبی برایم نیست. در مورد انگلیس هم تردیدهایی درباره زندگی شخصی خودم دارم. آب و هوای این کشور خیلی بارانی است و من باید در جایی زندگی کنم که حس رضایت و خوشحالی داشته باشم. البته فوتبال انگلیس را تماشا می‌کنم و دوست دارم، جذابیت و رقابت دیدنی‌ای در فوتبال انگلیس وجود دارد، ورزشگاه‌ها از تماشاگر پر است و داوران اجازه می‌دهند بازی بهتر و سریعتر پیگیری شود. اما اگر بخواهم یک لیگ را انتخاب کنم، گزینه اصلی‌ام لالیگاست چرا که به سبک بازی‌ام بیشتر می‌خورد.

     
آی اسپورت
2017-02-15 00:18:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر