فهرست
شنبه؛ آخرین مهلت بابک مرادی و استقلال
شنبه؛ آخرین مهلت بابک مرادی و استقلال

شنبه؛ آخرین مهلت بابک مرادی و استقلال

آی اسپورت - بابک مرادی اولین بازیکنی بود که در تابستان سال جاری برای مذاکره با مسئولین استقلال وارد دفتر این باشگاه شد. بازیکنی که تا زمان رویت او در محل دفتر این تیم، کمتر کسی از اخبار تمایل باشگاه به جذب او شنیده بود. با این حال مرادی پس از چند مرحله مذاکره با استقلالی ها، با این تیم به توافق رسید و قراردادش را نیز با آبی پوشان به ثبت رساند. اما پس از پیوستن این بازیکن به استقلال، باشگاه ماشین سازی نسبت به ثبت این قرارداد معترض شد و مدعی بود فسخ مرادی با این تیم و پیوستنش به استقلال نیز غیرقانونی بوده است.

پس از شکایت ماشین سازی از این بازیکن، کمیته تعیین وضعیت مدارک دو طرف را بررسی کرد و پس از چند ماه، حق را به باشگاه تبریزی داد و در این پرونده رأی به محرومیت 4 ماه بابک مرادی از حضور در میادین ورزشی داد. با این وجود، باشگاه استقلال و مرادی نسبت به رأی صادره اعتراض کردند و حتی آبی ها درصدد مذاکره با طرف تبریزی بودند تا با جلب رضایت آنها، از محرومیت مرادی کاسته شود. اتفاقی که ظاهرا با مخالفت ماشین سازی مواجه شده است.

حالا و پس از اعتراض استقلال و بابک مرادی به این رأی، کمیته استیناف فدراسیون فوتبال به باشگاه ماشین سازی و مرادی اعلام کرد تا روز شنبه مدارک تکمیلی خود را ارائه دهند. مرادی چندی پیش در یک برنامه تصویری حضور پیدا کرد و مدعی بود خبرهای خوبی از این پرونده به گوش هواداران استقلال خواهد رسید. به هر حال باید منتظر ماند و دید رأی نهایی کمیته استیناف در این خصوص چه خواهد بود و تکلیف مرادی که تاکنون کمتر از 3 دقیقه و در بازی با فولاد برای آبی پوشان به میدان رفته است، چه خواهد شد.

۱    
آی اسپورت
2021-01-01 12:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر