فهرست
تنبیه جنجالی‌های دربی؛ جریمه و محرومیت ۴استقلالی
تنبیه جنجالی‌های دربی؛ جریمه و محرومیت ۴استقلالی

تنبیه جنجالی‌های دربی؛ جریمه و محرومیت ۴استقلالی

آی اسپورت - از دست رفتن پنالتی توسط فرشید اسماعیلی در دربی روز گذشته یک اتفاق ساده به شمار نمی‌رود. استقلال در این بازی شکست خورد تا دوباره از کورس مدعیان عقب بیافتد. از طرفی هواداران کری همیشگی با رقیب سنتی را واگذار کردند تا اوضاع بیش از پیش آتیشی شود.

اما شروع درگیری ها تنها در زمین نبود. به همین علت است که باید این پنالتی را جزو پرماجرا ترین پنالتی های تاریخ دربی بدانیم. درگیری اصلی چند دقیقه بعد از سوت پایان نیمه اول در رختکن استقلال رقم خورد.  جایی که اسماعیلی با دو بازیکن تازه وارد و خارجی تیمش مثل ایسما و پاتوسی درگیری پیدا کرد تا جنگ روانی دیگری قبل از شروع نیمه دوم در رختکن آبی‌پوشان شکل بگیرد.

طبق شواهد قرار بر این بوده که پاتوسی ضربه پنالتی را به سمت دروازه شلیک کند. موضوعی که اسماعیلی جلوی آن را گرفته و حالا با از دست دادنش همه تقصیرات بر گردن او افتاده است.  به همین علت ایسما و پاتوسی به علت از دست رفتن این ضربه پنالتی به شکل عجیب انتقاداتی را به اسماعیلی ایراد کردند که او هم با توجه به فشار روانی که تحمل می کرد واکنشی تند از خود به نمایش گذاشت.

اما حالا خبر می رسد که باشگاه استقلال با نظر  سرمربی و مدیرعامل جرایم سخت و سنگینی برای این سه بازیکن در نظر گرفته است. موضوعی که می تواند محل اختلاف جدید بعد از شکست در دربی باشد. با اعلام باشگاه ایسما و پاتوسی به علت تخلف در رختکن و بر هم زدن آرامش تیم هر کدام مبلغ ۳ هزار دلار آمریکا جریمه شده‌اند. فرشید اسماعیلی هم به دلیل واکنش تند و همچنین ایجاد درگیری مبلغ ۵۰ میلیون تومان جریمه شده و باید آن را به باشگاه پرداخت کند. سه بازیکنی که در متن درگیری رختکن آبی‌ها بوده اند و حالا مورد تنبیه انضباطی و مالی باشگاه استقلال و وینفرد شفر قرار گرفته‌اند.

اما قضیه برای فرشید باقری متفاوت است. او  در هیچ کدام از درگیری ها حضور نداشته و به علت مصاحبه علیه امیرحسین فتحی تنبیه شده است. باقری  بعد از پایان دربی مقابل خبرنگاران قرار گرفت و نسبت به مدیریت مدیرعامل باشگاه و همچنین عدم تهیه زمین مناسب برای تمرین انتقادات تند و شدیدی را به زبان آورد. این بازیکن نه تنها باید مبلغ ۵۰ میلیون تومان جریمه پرداخت کند بلکه از حضور در تمرینات تا اطلاع ثانوی محروم شده و حق همراهی استقلال را ندارد. حکمی بی سابقه که ۴ بازیکن را نقره داغ کرده است و باید دید چه شوکی در استقلال به وجود می‌آورد. شاگردان شفر روز چهارشنبه برابر سایپا قرار می‌گیرند و به دنبال کسب برد و بازگرداندن روحیه از دست رفته قبل از جدال با الهلال عربستان هستند

۱۱ ۲  
آی اسپورت
2019-03-31 23:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
محمد
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۱:۱۴
نمیدونم شانس کیسه هستش یا شما کیسه کش تشریف دارین!!فرشید باقری بخاطره نسبت نژادپرستانه هم جریمه شده و هم فعلا اخراج پس چرا الکی و دروغ خورد خوانندگانت میدی!!کافی بود برعکس برای ما اتفاق میفتاد اون چیزی رو هم که پیرزنهای کوچه هم میگفتن نقل قول میکردین.
محمدعلی
دوشنبه ۱۲ فروردین ۱۳۹۸، ۰۹:۱۰
استقلال مدتهاست این مشکل داخلی بین بازیکنها رو داره از زمان ورود نکونام به استقلال استارت زده شده با رفتن رحمتی از استقلال این اتیش موقت فروکش کرد باز با برگشت رحمتی این اتیش زیر خاکستر روشن ماند و پنهان در زمان منصوریان دوباره زبانه کشید با امدن شفر نسبتا اروم اما باز اوج گرفته استقلال دچار دردی شده که پرسپولیس زمان رویانیان گرفتار شد خریدهای زیاد ناهماهنگی بازیکنها که برانکو با تمام فشاری که تحمل کرد خیلی از بازیکنهای اسمی رو اخراج کرد تا تیم از هم نپاشه
۶
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر