فهرست
پرسپولیس VS ازبک‌ها؛ به دنبال دومین برد
پرسپولیس VS ازبک‌ها؛ به دنبال دومین برد

پرسپولیس VS ازبک‌ها؛ به دنبال دومین برد

آی اسپورت – پرسپولیس تا الان سه بار از تیم‌های ازبکستانی در لیگ قهرمانان میزبانی کرده که هر سه بار مقابل بنیادکار بوده است. یکی سال 2009 در مرحله یک هشتم نهایی که مغلوب پنالتی ریوالدو شد و از دور مسابقات کنار رفت. سال 2012 با هدایت علی دایی به بنیادکار باخت و در گروهش آخر شد اما سال 2015 و در شرایطی که صعودش را مسجل کرده بود با مربیگری برانکو به پیروزی 2 بر یک رسید. جالب است که پرسپولیس تا الان با برانکو در 15 بازی لیگ قهرمانانش 19 گل زده و دنبال گل بیستم می‌گردد.

در سه بازی سال 2015 تیم برانکو فقط دو گل به بنیادکار زد و 17 گل دیگر را در 20 بازی فصل قبل به ثمر رساند. نسف‌قارشی برای اولین بار مقابل پرسپولیس قرار می‌گیرد. نسف‌قارشی در لیگ ازبکستان فقط 18 گل خورده و درست مثل پرسپولیس صاحب بهترین خط دفاعی لیگ کشورش بوده است. شاگردان بردیف در 10 بازی اخیر خود که شامل لیگ ازبکستان، جام حذفی و پلی آف لیگ قهرمانان بود، 9 پیروزی به دست آوردند و فقط در دیدار تشریفاتی هفته آخر لیگ شکست خوردند. از آن 17 گل 7 تا را مهدی طارمی به ثمر رساند که حالا جایی در پرسپولیس ندارد.

۱ ۱  
آی اسپورت
2018-02-13 13:11:00
نظر دهید

۱ نظر
آرش
سه شنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۶، ۱۳:۲۹
الله وکیلی پاراگراف آخر رو فقط یه بار دیگه بخونین، بابا به خدا یه ویرایش ساده اینقدر زمان نمیبره، خب آخه این چه طرز نوشتنه؟ حرف راجع به پرسپولیسه، بعد شده راجع به نسف، آخرش باز یهو شده راجع به پرسپولیس.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر