فهرست
شیوه جدید مظاهری: کنایه به رقبا
شیوه جدید مظاهری: کنایه به رقبا

شیوه جدید مظاهری: کنایه به رقبا

آی اسپورت - به این بخش از حرفهای رشید مظاهری توجه کنید:" گل دوم را تیام بسیار خوب زد. یک مربی داشتیم که می‌گفت برای بعضی از گل‌ها باید برگردی و برای بازیکن مقابل دست بزنی. فکر می‌کنم این گل را همه دروازه‌بان‌ها دریافت می کردند هرچند این گل روی هوا به ثمر رسید. چند روز پیش برخی گل‌هایی روی زمین خوردند،‌ چه برسید به این گل که روی هوا بود." بعد از خواندن صحبتهای گلر ملی پوش ذوب آهن احتمالا فکر می کنید منظور او چه کسی بوده؟ باید خدمتتان عرض کنیم بعضی رسانه ها کار شما را راحت کرده اند و گفته اند مخاطب رشید از این جملات کسی نیست جز بیرانوند گلر ملی پوش پرسپولیس که در بازی برگشت مقابل الجزیره گل بدی خورد. عملکرد بیرانوند در دو بازی آخر پرسپولیس باعث شده که انتقادات زیادی از او شود و خیلی ها رشید مظاهری را گزینه بهتری برای قرار گرفتن درون دروازه تیم ملی در جام جهانی بدانند. حالا مظاهری با این صحبت استارت جنگ با رقیبش را زده و باید دید چه کسی برنده اصلی این نبرد خواهد شد.

نکته جالب اینکه بیرانوند تنها رقیب مظاهری نیست که سوژه کنایه شده و گلر ذوب آهن که کیفیت فنی قابل توجهی دارد در دو پست جداگانه به حسینی گلر ملی پوش استقلال هم کنایه زده و نیمکت نشینی او را سوژه کرده.

کنایه مظاهری به حسینی
کنایه مظاهری به حسینی

کسی تا امروز ار رشید مظاهری چنین رفتاری را ندیده بود و معلوم نیست چه کسی به او مشاوره داده که با کنایه زدن به دیگران می تواند به ترکیب اصلی تیم ملی برسد.

۱۶ ۱۰  
آی اسپورت
2018-05-16 10:10:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۰ نظر
Mn
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۲۳
تیم ملی عالی داریم مظاهری بیرانوند را مسخره میکنه حسینی گلر استقلال مظاهری را مسخره میکنه سرمربیش با لج و لجبازی با مربیان لیگ بازیکن انتخاب میکنه .سرمربیش مدام در حال حمله و طعنه زدن به مربیان لیگ هست . شک نکنین این تیم ملی در خوشبینانه ترین حالت با یک امتیاز بر میگرده چون همدلی بین تیم و هواداران بخاطر رفتارهای تبعیض آمیز کی روش وجود نداره
عبدالرحمن آسوده بخواب ، جورجی ولسیانی بیدار است!
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۳۰
هوووی خودتو مسخره کن. بیرو گلر ایران تو جام جهانیه. بدخواهاش بسوزیییید فعلا :))
۸ ۲
بغداد
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۰۳
سلام منو به بیرو جونت برسون داداش ;)
خربین آسوده بخواب ، رومارینیو بیدار است!
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۱۸
این بهتر نیست
۶۶۶۶۶۶
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۳۲
آقای مظاهری یادت رفته خودت گل سوم رو روی زمین خوردی؟پنالتی هم بماند ک میگن پنالتی گیر هستی.
اشکان4
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۰:۵۵
متاسفم واقعا،مظاهری مثل این فن پیجا و فن بوی های کم سن و سال رفتار می کنه،اخه کدوم آدم عاقلی زیر پست حسینی شوخی به این زشتی انجام میده؟ مثلا اینا تو یه اردو و یه تیم(ملی) هستن
از مظاهری انتظار نداشتم
بعضی ها وقتی شناخته میشن شخصیت واقعی خودشونو نشون میدن،مظاهری تا دیروز حرف زدن بلد نبود اما حالا بلبل درازی! می کنه؟!
۶۶۶۶۶۶
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۲
جناب سعید از خوزستان توی تیتر شوخی روز؛گروه پرسپولیس گروه مرگ بود در مورد تیمهای لیگ قهرمانان ک در لیگ چطوری بودن نوشتی ک وقتی خوندم فقط خندیدم میدونی چرا؟چون الجزیره ک تیم هشتم امارات بود الغرافه ای رو حذف کرد ک پنجم لیگ ستارگان بود یا گروه خود شما ،شما ک تو لیگ سوم شدید بالاتر از العین و الهلال قهرمانان امارات و عربستان بودند قرار گرفتید و الریان ک سوم لیگ ستارگان بود بالاتر الهلال قهرمان عربستان قرار گرفت یا گروه ذوب،ذوب آهنی ک تو لیگ دوم بود بالاتر از لوکوموتیو ک قهرمان ازبکستان بود قرار گرفت.
با این نتایج نتیجه میگیریم ک شرایط لیگ داخلی با لیگ قهرمان زمین تا آسمان تفاوت داره.
حالا فهمیدی یا بیشتر توضیح بدم.
۵
ميلاد
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۵۲
مظاهري يك هومور خاص خودشو داره. اينهارو بيشتر بايد به شكل طنز نگاه كرد. ديشبم رحمتي رو هل داد ولي اونم فهميد شوخي ميكنه.
۶
Kian
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۱۱
مظاهری بهترین گزینه برای فیکس بودنه،با بیرانوند یه فاجعه به بار میاد،بحث رنگی رو بذارید کنار،واقعا پرسپولیس هم یه فکری باید به حال دروازه اش کنه،چه برسه تیم ملی،به هیچ توپی نه نمیگه این بشر
۸
شهرام
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۴۵
آقا گنده ش نکنید سر جدتون. یه شوخی و کوری ساده ست این حرفا.
واقن از کاه کوه میسازید!!
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر