فهرست
پرسپولیس؛ عهده‌دار فروش بلیت دربی ۸۵
پرسپولیس؛ عهده‌دار فروش بلیت دربی ۸۵

پرسپولیس؛ عهده‌دار فروش بلیت دربی ۸۵

آی اسپورت – بر اساس اعلام رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ، بلیط فروشی دربی بر عهده باشگاه پرسپولیس خواهد بود. سعید فتاحی با بیان این که بلیط فروشی دربی را باشگاه پرسپولیس انجام خواهد داد گفت: «در دربی ٨۵ باشگاه پرسپولیس میزبان است و بر همین اساس بلیط فروشی این بازی بر عهده این باشگاه خواهد بود.» رییس کمیته مسابقات سازمان لیگ گفت: «قرار است جلسه‌ای پیرامون این موضوع برگزار کنیم تا درباره ساز و کار بلیط فروشی توسط باشگاه پرسپولیس تصمیم‌گیری کنیم.» در بازی برگشت هم استقلال میزبان است و بلیت فروشب آن مسابقه هم قاعدتا بر عهده باشگاه استقلال خواهد بود.

۲ ۲  
آی اسپورت
2017-10-22 10:41:00
نظر دهید

۲ نظر
وحید پرسپولیسی
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۳:۱۶
یعنی بالاخره قانون داربی مادونینا میلان داره تو ایرانم اجرا میشه ؟؟؟ یعنی فقط 10 درصد حق تیم میهمان؟؟؟ هیجان خیلی زیاد میشه اونموقع.... اما بازی با رعایت سکوهای مساوی مثل فینال های چمپیونز لیگ میشه که خود اینم یه جور لذت بخشه.. اما چرا که نه یک فصل در میون بیایم این کارو بکنیم .. فکر کن استقلال در مقابل 72 هزار پرسپولیسی..
۱ ۱
حمید
يكشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۶، ۱۴:۴۵
نه بابا. منظور اینه که 50 به 50 میشه سهمیه تماشاگرا. منتهی وظیفه بلیط فروشی و کل درآمد حاصل بر مال پرسپولیسه. در بازی برگشت بلیط فروشی و درآمد مال استقلال. ولی سهمیه تماشاگرا بازم به روال سابقه .
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر