فهرست
زندگی فاجعه‌بار امانوئل ابوئه؛ از عرش به فرش
زندگی فاجعه‌بار امانوئل ابوئه؛ از عرش به فرش

زندگی فاجعه‌بار امانوئل ابوئه؛ از عرش به فرش

آی اسپورت- بازیکنی که سال ها در بالاترین سطح در لیگ برتر انگلیس به میدان رفت این روزها در وضعیتی باورنکردنی زندگی می کند. امانوئل ابوئه مدافع سابق آرسنال که به همراه این تیم به فینال لیگ قهرمانان اروپا نیز رسیده بود به ورشکستگی کامل رسیده به طوری که در خانه دوستانی زندگی می کند که شرایط مالی بسیار ضعیفی دارند به طوری که ابوئه می گوید امکان استفاده از ماشین لباسشویی را ندارد و با دست لباس هایش را تمیز می کند. ابوئه از سال 2004 تا 2011 در آرسنال حضور داشت و پس از آن به گالاتاسرای ملحق شد. او بارها گفته بزرگترین بحران های زندگی اش پس از خروج از فوتبال انگلیس رقم خورد و زمانی که او آرسنال را ترک کرد و به گالا پیوست.

ابوئه چند سال پس از جدایی از آرسنال از همسر خود طلاق گرفت و در اقدامی عجیب تمام دارایی های خود را اعطا کرد. او امروز پول اینکه حتی شبی را در یک مسافرخانه درجه چهار در انگلیس سپری کند ندارد. در شرایطی که زمانی در آرسنال از بازیکنان پردرآمد فوتبال انگلیس بود. نزدیکان ابوئه می گویند واگذاری داریی هایش بزگترین اشتباه او بود. در حقیقت او در یک لحظه حاصل سال ها تلاش خود را بخشید.
ابوئه این روزها تحت تعقیب پلیس به دلیل بدهی های پرداخت نشده به طلبکارنش است. او می گوید حتی پول اینکه وکیل استخدام کند را ندارد. این ستاره سابق آرسنال در زمان حضور در گالاتاسرای 8 میلیون یورو دریافتی داشت و بیش از 7 میلیون یورو آن را به همسرش بخشید. او تمام زندگی خود را به همسر خود بخشید. ابوئه می گوید بابت این وضعیت به مرز خودکشی رسیده چرا که قدرت انجام هیچ کاری را ندارد. در این روزها در خانه فردی با نام یاسمین رضاک حضور دارد. در محله ای فقیر نشین. ابوئه می گوید دیدن تصاویر تلویزیونی او را آزار می دهد به خصوص زمانی که آرسنال را در دوران حضورش می بیند. او همچنین سه فرزند دارد که با مادر خود زندگی می کنند و مدت هاست او را ندیده اند.

 خبرورزشی

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2017-12-26 02:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۵ نظر
ویلی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۰۸:۳۳
کل عمرش قراره حسرت بکشه و افسوس بخوره.....خودکشیو گذاشتن واسه همین مواقع
۸ ۱
Im alive
جمعه ۸ دی ۱۳۹۶، ۲۱:۳۱
چقد ضعیفففففف
۱
میثم شاهرخی
سه شنبه ۵ دی ۱۳۹۶، ۱۵:۴۴
این که تازه 33 سال داره راحت میتونه تو لیگ های آسیایی بازی کنه. ایران و خلیج فارس نشد لیگ اندونزی و تایلند مثلا
امیر قلعه نوعی برای اینجور بازیکن ها مرام زیاد میذاره، بیارش ذوب آهن.
دانیال
شنبه ۲۳ دی ۱۳۹۶، ۲۰:۰۷
خخخخخخخخ
۲
Armin
دوشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۶، ۰۰:۲۳
اون حاظره بمیره ولی تو این تیما بره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر