فهرست
اتهام به تاج؛ دنبال سفر لاکچری هستید!
اتهام به تاج؛ دنبال سفر لاکچری هستید!

اتهام به تاج؛ دنبال سفر لاکچری هستید!

آی اسپورت – علی خطیر معاون امیرحسین فتحی در باشگاه استقلال امروز در مصاحبه‌ای درباره سرانجام پرونده سوپرجام و شکایت استقلال به دادگاه CAS حرف زد و انتقادات شدیدی را علیه فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ مطرح کرد. او گفت: «به خاطر احقاق حقوق به حق هواداران مجبور شدیم به دادگاه CAS شکایت کنیم. اگر سیستم حقوقی درست در بدنه فدراسیون وجود داشت، هیچ وقت مجبور نمی‌شدیم هزینه کرده و شکایت کنیم، اما چون متأسفانه حق ما و هواداران ضایع شده، مجبور شدیم برای احقاق حق، مدیریت کرده و با کمترین هزینه ممکن شکایت کنیم. ما درخواست یک قاضی برای بررسی پرونده کرده بودیم، اما دوستان در فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ درخواست سه قاضی کرده تا هزینه سه برابری به ما تحمیل کنند که خوشبختانه دادگاه CAS با درخواست دوستان مخالفت کرد. در مرحله بعدی، به دلیل اینکه مسافرت به سوئیس گران‌ است و هزینه زیادی در برمی‌گیرد، برای کاهش هزینه درخواست کردیم دادگاه‌مان در دفتر CAS در ابوظبی برگزار شود. قاضی همان قاضی است، اما دوستان دنبال مسافرت لاکچری بودند و فدراسیون و سازمان لیگ هر دو درخواست کردند دادگاه در لوزان سوئیس برگزار شود. هدف دوستان از این کار چه بود؟ آیا می‌خواهند پول بیت‌المال هزینه شود؟ در روند پرونده و نوع قاضی تفاوتی ایجاد نمی‌شد و تنها هزینه کمتری برای کشور صورت می‌گرفت. شما این وسط چه اهدافی را دنبال می‌کنید؟ آیا دنبال مسافرت لاکچری هستید؟ به افکار عمومی جواب بدهید که هدف‌تان از برگزاری دادگاه در لوزان سوئیس چیست؟ این هزینه‌ها چه از طرف فدراسیون صورت بگیرد، چه باشگاه استقلال، پول بیت‌المال است که هزینه می‌شود. آیا هدف‌تان ضربه زدن به باشگاه استقلال است یا مسافرت کردن به سوئیس؟ مطمئن باشید باشگاه استقلال از هزینه مسافرت به سوئیس برمی‌آید، اما شما باید به افکار عمومی پاسخ بدهید که هدف‌تان چه چیزی بوده است. آقای تاج در فدراسیون شما چه می‌گذرد؟ آیا شما از همه این مسائل که در پرونده سوپرجام در جریان است، باخبرید؟ آیا از اقدام مشاوران و وکلای حقوقی، دبیرکل و رئیس سازمان لیگ در این پرونده باخبرید؟»

۸ ۱۱  
آی اسپورت
2018-12-27 19:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
کاج
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۳۲
دیگه تهمت ها و اه و ناله های بچه لوس و ننر حکومت خیلی حال بهم زن شده. حتی خودِ هوادارانشون هم میدونن این تیم مطلقا راضی به برگزاری مسابقه و بازی نبود و روز بازی ترکیه بودن! برید با پول مفت به cas شکایت کنید اصلا به عالم و ادم شکایت کنید اما خودتون هم میدونید اون تیمی که از بازی ترسید و فرار کرد کیسه بود. این ننگ تا ابد رو پیشونی شماهاست
خخخ
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۵۵
لنگی جان بیشتر کامنت بگذار کمه!
۳
.
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۳۴
این کیسه کشا چه پلشت های بی شرمی هستن. اصلا بابت چی رفتن اینقدر واسه شکایت خرج کردن. مگه شماها نبودین که از ترس فرار کردین ترکیه ؟
.
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۵۴
میگم تو کار و ندگی نداری که از صبح زود تا نصف شب توی ای اسپورت به اسامی مختلف توی خبرهای مربوط به سرور کامنت می گذاری ؟!
۱
@
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۳۴
درست میگید اگه سیستم حقوقی درستی تو ایران بود شماها به این سادگی نمیتونستید با هوچی گری و مظلوم نمایی امتیاز بگیرید و وزیر دنبال عقب انداختن بازی هاتون باشه و با شنیدن خبر شکایت کیسه به cas از خوشحالی ذوق مرگ بشه.
###
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۴۹
یعنی این موش خرما مرزهای خریت و حماقت رو یه نفره جا به جا کرده. از ترس فرار کردن و بازی نکردن بعد با پول باداورده رفتن شکایت کردن . شماها دلسوز بیت المال بودین وجدان تون رو قاضی میکردین و به یاد میاوردین اون موقع ترکیه بودین پول مفت نمیدادین واسه شکایت!
به جای مظلوم نمایی مرد باشید و اعتراف کنید ترسیدین
جلبک ابی
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷، ۲۰:۵۲
این مصاحبه احمقانه رو فراموش کنید و مصاحبه جدید این هوچی ها رو بخونید. CAS به سازمان لیگ و پرسپولیس فرصت دفاع داده حالا این ابله مصاحبه کرده و میگه سازمان لیگ و فدراسیون دارن پیگیری میکنن تا کیسه محکوم بشه. جالبه میگن چرا سازمان لیگ داره از تصمیمش دفاع میکنه؟ خب احمق اینا دارن از رأی خودشون دفاع میکنن. تمام مطبوعات و سایت های چندماه پیش شهادت میدن کیسه فرار کرد
ساعت رولکس
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۰۵
تو اوج بحران دلار، ارز دولتی میگیرن
به خاطرشون تو مجلس بلوا به پا میکنن
قبل بازی اسیایی با نوبخت جلسه میذارن
موقع مشکل با یه ملاقات صمیمی! با نوه خمینی همه چی حل میشه
وزیر واسشون بازیکن میگیره
موقع بحران وزیر بازی هاشون رو لغو میکنه
راحت و بدون حساب بازیکن بنجل میگیرن و فسخ میکنن
وزیر تشویق شون میکنه که برن به CAS شکایت کنن
راحت تهمت میزنن
مشخصه سوگلی ها هرکاری دلشون بخواد انجام میدن
Asqar
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷، ۲۲:۲۷
کل فدراسیون بازیچه وزیر و پسر لنگی اونه، اینا ...
۷
خخخ
پنجشنبه ۶ دی ۱۳۹۷، ۲۳:۵۱
کامنت هایی به اسم های


کاج
.
###
@
جلبک ابی
ساعت رولکس

یک عدد لنگی نوشته . این خنگول فکر کرده همه مثل خودش احمق هستند و کسی نمی فهمه.
۲ ۱
666666
جمعه ۷ دی ۱۳۹۷، ۱۰:۰۰
واقعا فکر کردی همه مثل خودت هستن کیسه کش بدبخت بیکار؟ چیه حرف حق زدن باز جوش اوردی؟ تو فکر همه رو یکی نوشته و خوش باش حالا برو با اسم های مختلفت فحاشی کن.
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر