فهرست
حیف از پرسپولیس، حیف از این بازیکنان
حیف از پرسپولیس، حیف از این بازیکنان

حیف از پرسپولیس، حیف از این بازیکنان

آی اسپورت - پرسپولیس اولین باری نیست که تیم خوبی دارد و تا فینال آسیا می‌رود. پرسپولیس زمان برانکو هم فینالیست شد و زمان علی پروین هم ۲ بار به فینال جام در جام آسیا رفت که یک ‌بار قهرمان شد و یک ‌بار به نیسان ژاپن باخت و به جام نرسید. در دهه ۶۰ هم قرمزها ۵بار قهرمان جام باشگاه‌های تهران شدند و در دهه ۷۰ دو بار قهرمان لیگ آزادگان.

اگر پرسپولیس امروز بازیکنان خوبی مثل شجاع، نوراللهی، آل‌کثیر، پهلوان و... دارد در ایام قدیم سوپراستارهایی مثل محمدخانی، پیوس، درخشان، مهدوی‌کیا، باقری، عابدزاده و... را داشت. البته نه اینکه آن زمان‌ها هیچ مشکلی نبود ولی به هر حال بحث قراردادها و... مدیریت می‌شد و مثل امروز نبود که یک بازیکن پول بیشتر بخواهد و ماجرایش رسانه‌ای شود تا کل تیم به هم بریزد. ماجرای شجاع را می‌شد خیلی زودتر و بهتر مدیریت کرد اما کار به جایی کشید که حالا چند نفر دیگر هم می‌گویند ما فلان مبلغ را می‌خواهیم و عجیب‌تر اینکه کار به اعتصاب در گروه‌های ۵نفره و حتی ۲ نفره رسیده است! این مسئله مسلماً نه در شأن نام بزرگ پرسپولیس است و نه در شأن بازیکنانی که انصافاً با تلاش و تعصب خودشان به فینال آسیا رسیدند. پرسپولیس در اوج کرونا و در شرایطی که هر ۷۲ ساعت یک ‌بار بازی می‌کرد با جانفشانی بازیکنانش تیم‌های بزرگی را حذف کرد و به فینال آسیا رسید ولی حالا به جای از بین رفتن حاشیه‌ها دچار مسائلی شده که ضعف مدیریت در آن مشهود است ولی نشان می‌دهد که بعضی از بازیکنان تیم هم آن‌قدرها که هواداران فکر می‌کنند حرفه‌ای نیستند.

این پرسپولیس در یک کلام حیف است که وارد حاشیه شود. تیمی که می‌تواند در سخت‌ترین روزهای یک ملت، میلیون‌ها هوادار را به خیابان‌ها بریزد به معنای واقعی کلمه حیف است خراب شود. حتی اگر پرسپولیسی نباشیم و حتی اگر از گل‌محمدی و بعضی از بازیکنان خوش‌مان نیاید باید به احترام این پرسپولیس که جانانه و سزاوارانه و با کوهی از مشکلات به فینال آسیا رسید، کلاه از سر برداریم.

 

خبر ورزشی 

۱۱ ۴  
آی اسپورت
2020-10-22 11:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
محسن
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، ۱۳:۴۳
شاه ترکان سخن مدعیان می شنود.....شرمی از مظلمه خون سیاویشش باد
ببینید کی داره در مورد پرسپولیس دلسوزی میکنه....اقای اشراقی هنوز دشمنیات با پرسپولیس زمان برانکو رو فراموش نکردیم.... برو این بساط اشک تمساح رو جای دیگه پهن کن....
در ضمن پرسپولیس دهه هفتاد دوبار قهرمان نشد....چهار بار قهرمان شد که این چهار قهرمانی در پنج سال پیاپی بود و فقط یه فصل اون وسط قهرمان نشد که بخاطر تیم ملی مجبور شد از لیگ کناره گیری کنه و داستان خالی شدن بیشه از نر شیر و دلیر شدن شغال بود
اقلیت تاس
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، ۱۳:۴۳
چرا دیگه متوهم نیستید و اینجا از نقش وزیر و وکیل و مدیر و... برای زدن ریشه پرسپولیس نمیگید؟؟؟ فقط کیسه ریش داره؟؟؟
۹
اقلیت تاس
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، ۱۳:۴۳
چرا دیگه متوهم نیستید و اینجا از نقش وزیر و وکیل و مدیر و... برای زدن ریشه پرسپولیس نمیگید؟؟؟ فقط کیسه ریش داره؟؟؟
۶
شاهین❤
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۹، ۱۷:۲۱
وضعیت وخیم و بغرنج پرسپولیس ناراحت کننده است و ما ناراحتیم

(از خوشحالی در پوست خودش نمی گنجه چون شد آنچه باید میشد)
این خط اینم نشان:
این پرسپولیس قهرمان آسیا میشه
به قول جنتی عطایی :

درخت پیر تن من، دوباره سبز می شود

هر چه تبر زدی مرا؛ زخم نشد ، جوانه شد...
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر