فهرست
قلعه‌نویی: نگفتیم بازی‌ ما همزمان باشد
قلعه‌نویی: نگفتیم بازی‌ ما همزمان باشد

قلعه‌نویی: نگفتیم بازی‌ ما همزمان باشد

آی اسپورت - این روزها جنگ رسانه‌ای دو تیم مدعی قهرمانی لیگ بر سر برنامه مسابقات خیلی خبرساز شده است. امیر قلعه‌نویی که بارها به این مساله اعتراض کرده بود امروز در این باره شفاف‌تر صحبت و خواسته‌های باشگاه تراکتورسازی را تکرار کرد:

-ما هیچ‌وقت نگفتیم بازی‌هایمان با پرسپولیس در این مقطع از لیگ همزمان برگزار شود. ما بحث عدالت در برنامه ریزی را مطرح کردیم. آقایان یا منظور ما را متوجه نمی‌شوند و یا نمی‌خواهند متوجه شوند. کجای دنیا دو تیم که رقیب هستند به این شکل بازی می‌کنند. یعنی یک تیم ۶ هفته بازی هایش زودتر از تیمی دیگر برگزار می‌شود.الان هم معتقدیم باید ما نیز ۶ هفته بازی های‌مان بعد از پرسپولیس برگزار شود. اگر این اتفاق نیفتد یعنی عدالت زیر سوال رفته است. برخی آقایان عنوان می‌کنند که زودتر بازی کردن تراکتورسازی چه تاثیری در کار این تیم دارد، خب حالا که به زعم آقایان تاثیری ندارد لطف کنند و ۶ هفته بازی های ما را بعد از بازی پرسپولیس بیندازند.

عابدینی نباید نگاه رنگی داشته باشد

بنده به آقای امیر عابدینی ارادت دارم ایشان رئیس فدراسیون فوتبال و استاندار این مملکت بوده است و همیشه سعی کرده‌ام احترام ایشان را نگه دارم اما اینکه ایشان می گویند تراکتورسازی بهانه می‌آورد حرف درستی نیست. اصلا حالا که ما بهانه می‌آوریم آقایان لطف کنند و بهانه را از ما بگیرند. یعنی بیایند ۶ هفته از بازی‌های ما را بعد از پرسپولیس بیندازند تا بهانه‌ای نداشته باشند. با همه ارادتی که به آقای عابدینی دارم فکر می‌کنم ایشان چون در فدراسیون فوتبال مسئولیت اقتصادی دارند باید نگاه شان عدالت محور و ملی باشد تا شک و شبهه ای ایجاد نشود. اینکه مسئولی در فدراسیون فوتبال نگاه رنگی داشته باشد درست نیست.

۱ ۳  
آی اسپورت
2017-01-25 13:09:00
نظر دهید

۳ نظر
رضا
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۱۶
از ته قلب امیدوارم بازی پرسپولیس بیوفته قبل از تراکتور ببینم بازم بهونه ای دارن؟ امیر شهر نوئی تیم خودت همیشه بعد از رقیبا بازی میکرد و قهرمان میشد یعنی نا عادلانه بوده؟
۳
محمد
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۲۸
شما به اندازه کافی غیر فوتبالی عمل کردی
برنامه سازمان لیگ اگر از اول مشخص بوده نباید تغییر کند!
از کجا معلوم تیم تراکتور تا سه چهار هقته دیگه مدعی باقی بماند؟ با طرز فکر آقای قلعه نویی ذوب آهن و تیم های ته جدولی که رقیب هستند باید اعتراض کنند نسبت به زمانبدی و برنامه به بریزد.
توو ژانویه توو لیگ انگلیس همه تیمای مدعی توو هفت روز سه بازی کردند و چلسی صدر نشین توو 10 روز سه بازی.
چون برنامه از قبل معلومه. کمی حرفه ای و منطقی باشیم استاد!! شما کم از سربازای مفت منفعت نمی بری، بی عدالتی و غیر حرفه ای بودن یعنی این استاد.
۵
بهروز
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۳:۳۸
روی کاغذ تیم ماشین سازی و صبای قم هم شانس قهرمانی دارند پس باید چنین ادعاهایی داشته باشند!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر