فهرست
بمب خبری فرانسه؛ پپ و ژاوی روی نیمکت PSG
بمب خبری فرانسه؛ پپ و ژاوی روی نیمکت PSG

بمب خبری فرانسه؛ پپ و ژاوی روی نیمکت PSG

آی اسپورت - وبسایت فرانسوی Le۱۰sport با انتشار خبری اختصاصی مدعی شد که ناصر الخلیفی رئیس قطری باشگاه پاری سن ژرمن و مالکین قطری این باشگاه قصد دارند در تابستان سال ۲۰۲۱ سکان هدایت تیم‌شان را به پپ گواردیولا و ژاوی بسپارند. بر این اساس پپ به عنوان سرمربی PSG و ژاوی به عنوان دستیار او فعالیت خواهد کرد. مالکین PSG تاریخ تابستان ۲۰۲۱ را از آن جهت انتخاب کرده‌اند چرا که قرارداد سرمربی فعلی‌شان توماس توخل آلمانی و همچنین قرارداد گواردیولا با منچسترسیتی تا آن تاریخ به پایان خواهد رسید.

البته گواردیولا ممکن است از تابستان امسال از سیتی آزاد شود چرا که این تیم انگلیسی از سوی یوفا به مدت دو فصل از حضور در رقابت‌های اروپایی منع شده و باشاه سیتی منتظر حکم فرجام‌خواهی‌اش از دادگاه عالی ورزش است. در نتیجه این امکان وجود دارد که گواردیولا از تابستان همین امسال روی نیمکت PSG بنشیند. در این شرایط توماس توخل در ماه‌های آینده روی یکی از داغ‌ترین نیمکت‌های دنیا خواهد نشست.

این وبسایت فرانسوی مدعی است در صورتیکه گواردیولا خود در پایان فصل جاری خواهان ترک سیتی باشد مالکین این باشگاه انگلیسی با این موضوع موافقت خواهند کرد. Le۱۰sport حتی مدعی شد که در صورت خروج گواردیولا از سیتی، مدیران این باشگاه گزینه اصلی جانشینی او را پاتریک ویرا انتخاب کرده‌اند. ویرا فصل پایانی دوران بازی خود را در سیتی سپری کرده و اولین پستش به عنوان مربی هدایت تیم زیر ۲۱سال منچسترسیتی بوده است.

۳    
آی اسپورت
2020-03-30 18:08:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر