فهرست
شرط‌های برانکو برای تمدید: قهرمانی و لیست خرید
شرط‌های برانکو برای تمدید: قهرمانی و لیست خرید

شرط‌های برانکو برای تمدید: قهرمانی و لیست خرید

آی اسپورت - تا پیش از این مدام شایعه‌ی خداحافظی برانکو ایوانکوویچ را می‌شنیدیم اما حالا باید دلایلی را که باعث ماندن او در پرسپولیس می‌شوند، بشماریم. البته یادمان نرود که بندهای قرارداد مرد کروات این اجازه را به او می‌دهد که اگر حق و حقوقش یک ماه عقب بیفتد، فسخ کند و برود اما برانکو نزدیک به یک سال حقوق نگرفت و حالا هم بیش از آنکه به فکر رفتن باشد، به پرسپولیسِ فصل آینده فکر می‌کند.

قرارداد هم دارد و این یعنی پرسپولیسی‌ها اگر دیگر بدحسابی نکنند، می‌توانند به ماندنش امیدوار باشند. البته آنها نه فقط همکاری در لیگ نوزدهم، بلکه تمدید دو ساله‌ی آقای سرمربی را می‌خواهند که اتفاقا پالس‌های مثبتی هم از او گرفته‌اند. پیشنهاد مدیران باشگاه به برانکو این بوده که قراردادش را تا 2022 تمدید کند و او هم گفته که اگر لیست خریدش را تامین کنند، امضا خواهد کرد.

شرط دیگر او برای تمدید قرارداد هم قهرمانی در لیگ برتر است که پرسپولیس تنها یک امتیاز با آن فاصله دارد. قرار بود سرمربی و مدیرعامل پرسپولیس در مورد تیم فصل آینده با هم به صحبت بنشینند و برانکو بازیکنان مازادش را هم معرفی کند اما دیدارشان فعلا به تعویق افتاده. این تغییر زمانی البته خواسته‌ی خودِ ایوانکوویچ بوده که به عرب پیشنهاد داد به دلیل حساسیت بازی با پارس‌جنوبی، دیدارشان را به هفته‌ی آینده موکول کنند.

۱۲    
آی اسپورت
2019-05-15 16:37:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر