فهرست
اتفاق عجیب؛ اموال مهدی رحمتی توقیف شد
اتفاق عجیب؛ اموال مهدی رحمتی توقیف شد

اتفاق عجیب؛ اموال مهدی رحمتی توقیف شد

آی اسپورت - اموال مهدی رحمتی، گلر سابق باشگاه استقلال توقیف شده است. دروازه‌بان فعلی شهرخودرو مشهد، درباره این اتفاق در صفحه اجتماعی خود نوشت: «متاسف هستم که باید به مساله‌ای اشاره کنم که تا امروز از صحبت در موردش خودداری کردم. چند سال است به خاطر مشکل مالیاتی ممنوع‌الخروج، ممنوع المعامله و ... هستم و صدایم در نیامده اما ظاهرا از سکوت من سوء استفاده‌های زیادی شده است.در شرایطی که آقایان در فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال هر روز ادعا می‌کنند که این باشگاه هیچ بدهی ندارد و مشکلی برای حضور در آسیا ندارد اما نه تنها مالیات من را پرداخت نکرده اند بلکه ظاهرا به AFC هم اطلاعات غلط داده‌اند. نمی‌دانم چه کسی پاسخگوی چنین کار زشتی است و چه کسی مسئولیت این کار را بر عهده می‌گیرد اما حالا که با نامه توقیف اموال مواجه شده‌ام ذره‌ای کوتاه نمی‌آیم و به هر نهادی لازم باشد توضیح می‌دهم که نه تنها بدهی مالیاتی من چند سال است که پرداخت نشده بلکه برای پاک کردن صورت مساله مدارک غیر واقعی هم به AFC‌ ارسال کرده‌اند.

5 ماه است که در حال مذاکره با مسئولان مربوطه هستم و به خاطر حل شدن این مشکل وکیل بنده بارها و بارها با آقای کامران منزوی صحبت کرده اما فقط امروز و فردا و مشکل حل می‌شود شنیده‌ام! انگار نه انگار که زندگی‌ام مختل شده و تمام حساب‌های بانکی ام بسته شده است. این اولین و آخرین اولتیماتوم من بابت این اتفاق است و همانطور که نامه توقیف اموال با فرصت 5 روزه به دستم رسیده من هم تا ظهر امروز که وکیلم با عضو هیات مدیره استقلال جلسه دارد صبر خواهم کرد. اگر مشکل مالیاتی من حل نشد همان رفتاری را انجام می‌دهم که آقایان در این چند سال و 5 با ماه با من انجام دادند. عکس نامه فوق را هم منتشر می‌کنم تا حداقل آقایان تلنگری به آنهایی که در این زمینه مسئولیت دارند بخورد! هر چند با این نوع رفتارهایی که با من شد ای کاش از ابتدا همه چیز را پنهان نمی‌کردم و از راه قانونی و همان AFC مثل خیلی‌های دیگر اقدام می‌کردم.»

 

خبر ورزشی 

۵ ۲  
آی اسپورت
2019-12-15 10:12:00
نظر دهید

۲ نظر
حسین اهوازی
يكشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۴:۰۳
بیشترین دریافتی را تو داشتی مالیات هم با باشگاهه؟ مدیران آبی و قرمز چه غلطی میکنن
فقط پرسپولیس
يكشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۸، ۱۶:۱۰
اینه دیگه حالا طرفداری کیسه توی کدوم سوراخن که بیان حرف مفت بزنن و بگن وزارت و فدراسیون حامی پرسپولیسن خدارو شکرگندکاری فدراسیون و وزارت ورزش و کیسه یکی یکی داره برملا میشه واقعا دم علی کریمی گرم که گفت تا وقتی تاج و ساکت توی فوتبالن فوتبال ماروی خوش نمیبینه
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر