فهرست
استراماچونی چرا باید تا ۲۳:۳۹ جواب می‌داد؟
استراماچونی چرا باید تا ۲۳:۳۹ جواب می‌داد؟

استراماچونی چرا باید تا ۲۳:۳۹ جواب می‌داد؟

آی اسپورت - درباره رفتن استراماچونی از استقلال روایات متفاوتی منتشر شده با این همه روزنامه ایران‌ورزشی ده روز قبل در گزارشی نوشت که ایمیل آخری که استقلال خطاب به استراماچونی زده، باعث شد که پرونده بازگشت مربی ایتالیایی به ایران برای همیشه بسته شود.بر اساس این گزارش، ایمیل باشگاه استقلال که در روز اول ژانویه برای استراماچونی ارسال شده، به شرح زیر است:

 

«آقای استراماچونی عزیز

با آرزوی سالی خوب برای شما

درست مطابق توافق حاصل شده بین وکلای طرفین در مذاکره سه روزه در دوحه، مبلغ  ۷۵۱۵۹۵۴۱ یورو، به حساب شما واریز شد. درخواست داریم که تا ساعت ۲۳:۳۹ تاریخ اول ژانویه ۲۰۲۰ (به وقت تهران)، تصمیم نهایی خود را به ما اطلاع دهید که برای پیوستن به تیم به تهران بازمی‌گردید یا نه؟ از همکاری و توجه شما سپاسگزاریم.»

ایران ورزشی در گزارشش لحن این ایمیل را نامناسب و حتی توهین آمیز دانسته بود منتهی کسی به یک نکته ریز توجه نکرده است. اینکه استقلال برای استراماچونی یک ساعت خاص را مشخص کرده و از او خواسته تا ساعت ۲۳:۳۹ یک ژانویه ۲۰۲۰ پاسخ ایمیل باشگاه را دهد. عدد این ساعت استراماچونی و وکیلش را به شدت عصبانی کرده و باعث شده آنها کلا قاطی کنند و زیر میز مذاکرات بزنند. شما بودید از این ساعت ۲۳:۳۹ دقیقه عصبانی نمی شدید؟ حالا چرا ساعت ۲۳:۳۹ نبوده یا ۲۳:۰۰ یا ۲۲:۱۵ یا حتی :۲۲:۴۵؟

 

به نظر می رسد جریانی در باشگاه استقلال دوست نداشته استراماچونی به استقلال بازگردد.  اینکه چرا مدیران وقت استقلال، روی این ساعت اصرار داشته‌اند سوالی است که امیدواریم پاسخی برایش وجود داشته باشد.

 

فوتبالی 

۲ ۱  
آی اسپورت
2020-07-12 13:59:00
نظر دهید

۱ نظر
رضا
يكشنبه ۲۲ تیر ۱۳۹۹، ۱۶:۲۵
فوتبال ایران سالهاست که اسیر مافیای پشت پرده شده.وقتی خطیر رفت استراماچونی دیگر حامی نداشت جز هواداران که انها هم در تصمیم گیری های غیرفوتبالی قدرتی ندارند(که اگرداشتند اعتراضات جلوی باشگاه جواب میداد)وقتی کی روش برانکو و استرا و حتی امثال دایی و قبلتر حجازی ها از گود خارج شدند دیگر وجود دست های پشت پرده خیلی واضحتر از خطاها و پنالتی ها وآفسایدهایی که در زمین به سود تیمهای قویتر(از لحاظ حمایت گردانندگان اصلی)گرفته میشود نمود پیدا می کند.متاسفانه ورزش و خاص فوتبال ایران هر روز بیشتر از قبل در فسادی فرو می رود که یک زمان در شرق آسیاو در بین لیگهای تایلند و مالزی و...دیده میشد.شاید شاید اگر آن استعداد ذاتی فوتبالیست ایرانی نبود الان فوتبال ما هم در حد کویت و عراق و سوریه می ماند فوتبالی با لیگی درجه چندم بدون سهمیه لیگ قهرمانان بدون لژیونر و تیم ملی خالی از ستاره هایی فراتر از آسیا(چون طارمی آزمون جهانبخش کاوه قلی زاده عابدزاده و...که همه مرهون استعداد ذاتی و البته اثر گذاری مربیانی که در بالا اشاره شد هستند) بود.و البته فقدان مدیرانی که فوتبال شغل چندمشان نباشد و به واسطه وزیر و نماینده و...وارد فوتبال نشوند!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر