فهرست
لوئیس همیلتون: چرا فقط برای من؟
لوئیس همیلتون: چرا فقط برای من؟

لوئیس همیلتون: چرا فقط برای من؟

آی اسپورت- بعد از یک ناکامی دیگر در مالزی برای لوئیس همیلتون، راننده ی مرسدس کنجکاو است بداند که چرا فقط برای او، مشکل موتوری در این فصل وجود دارد. در دور ۴۰ مسابقه مالزی، در حالی که راننده ی بریتانیایی پیشتاز بود، موتور مرسدس او مشتعل شد و یک پایان تلخ برای او رقم خورد. همیلتون در تیم رادیو ی خود هم تاسف خورد و قطعا از بازماندن در رقابت با هم تیمی خود، نیکو روزبرگ در جدول قهرمانی، خوشحال نخواهد بود.

راننده ی مرسدس بعد از مسابقه گفت: من فقط نمی توانم باور کنم که هشت ماشین مرسدس وجود دارد، و فقط موتور ماشین من بین این همه، به مشکل بر می خورد. بعضی چیزها درست نیست! شاید یک موتور و برند جدید بود. این فقط برای من عجیب و غریب است. سوال من از مرسدس است، وقتی ۴۳ موتور مرسدس وجود دارد و فقط برای من در این راه فدا می شود؟ یک نفر به من پاسخ قابل قبولی بدهد! یک چیزی یا یک کسی نمی خواهد که من امسال پیروز باشم! من اصلا نمی دانم چه اتفاقی رخ میدهد. من فقط قصد دارم سرم را بر روی زمین بگذارم و امیدوار باشم. کار دیگری از من بر نمی آید.

مدیر فنی تیم مرسدس در توضیح این اتفاق گفت: شرایط دشوار است. این ورزش می تواند خشن باشد، اما شکست برنامه ریزی نمی‌شود. ما سخت تلاش می کنیم که قابلیت اطمینان را سال به سال افزایش دهیم.

     
آی اسپورت
2016-10-02 17:29:00
نظر دهید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر