فهرست
دکه آنلاین: اتوبوس وحشت
دکه آنلاین: اتوبوس وحشت

دکه آنلاین: اتوبوس وحشت

آی اسپورت – خبر ورزشی بعد از گلزنی سیامک نعمتی مقابل گسترش با ناجی قرمزها مصاحبه کرده و از قول او نوشته که بالاخره روزی بازیکن فیکس پرسپولیس می شود. این روزنامه درباره بازی استقلال و پدیده نوشته که پنالتی استقلالی ها باید تکرار می شد. قهر حسینی و رحمتی با یکدیگر و سود چند صدمیلیونی بازیکن معروف از قرارداد تبلیغاتی مهدی مهدوی کیا تیترهای دیگر این روزنامه است

 

خبر ورزشی 30 دی
خبر ورزشی 30 دی

روزنامه گل با انتشار عکسی از فرشاد احمدزاده نوشته که این بازیکن به خاطر هیس نشان دادن به هواداران تبریزی، به کمیته انضباطی احضار خواهد شد. این روزنامه از تیتر امیدی که ناامید شد برای سومین مساوی پیاپی استقلال در لیگ استفاده کرده است.

 

روزنامه گل 30 دی
روزنامه گل 30 دی

پیروزی با انتشار طرحی از فیروز کریمی نوشته که او علیرغم پارک کردن اتوبوس جلوی دروازه تیمش باز هم از پرسپولیس گل خورد. این روزنامه خطاب به حسن زمانی عضو هیات مدیره استقلال نوشته که پرسپولیس حتی اگر 5 بازی بعدی اش را هم ببازد، باز هم استقلال به این تیم نخواهد رسید. این روزنامه از نعمتی به عنوان نعمتی برای پرسپولیس نام برده است.

پیروزی 30 دی
پیروزی 30 دی

 همشهری ورزشی با تیتر آن مرد با نماز جمعه شروع کرد به حضور سرمربی جدید تراکتورسازی در نماز جمعه تبریز اشاره کرده. این روزنامه تساوی استقلال مقابل پدیده را با تیتر پله پنجم پرید کار کرده است.

همشهری ورزشی 30 دی
همشهری ورزشی 30 دی

 

     
آی اسپورت
2018-01-20 09:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر