فهرست
پیشنهاد 7 میلیاردی آبی‌ها به ستاره تراکتور
پیشنهاد 7 میلیاردی آبی‌ها به ستاره تراکتور

پیشنهاد 7 میلیاردی آبی‌ها به ستاره تراکتور

آی اسپورت - در ادامه ارائه پیشنهاد برای ستاره‌های تراکتور، اکنون اکبر ایمانی نیز با پیشنهاد جالب و عجیبی برای جدایی از این تیم مواجه شده است.

هافبک دفاعی تراکتور که در فصل بیستم نقش پررنگی در موفقیت این تیم خصوصا در دیدار فینال از خود به جا گذاشته و زننده گل سوم و قهرمانی نماینده تبریز در جدال برابر استقلال بود، چندی پیش با پیشنهادی هفت میلیاردی از سوی یکی از باشگاه‌های متمول فوتبال ایران مواجه شده است.

این در حالیست که علاوه بر این باشگاه، این بازیکن از استقلال نیز برای حضور در جمع آبی‌پوشان چراغ سبز گرفته و البته با توجه به باقی ماندن یک فصل دیگر از قراردادش همه چیز منوط به دریافت رضایتنامه از باشگاه تراکتور خواهد بود.

با این حال پیشنهاد هفت میلیاردی توسط باشگاهی که هدایت آن برعهده مربی‌ای است که سابقه همکاری با ایمانی را دارد، می‌تواند شرایط را برای انتقال این بازیکن محبوب بین تی‌تی‌های تبریز، با اتفاقات جالبی همراه کند و باید دید ایمانی و باشگاه تراکتور راضی به این انتقال خواهند شد یا خیر.  

 

ایلنا 

۳ ۲  
آی اسپورت
2020-09-22 20:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
ایران
سه شنبه ۱ مهر ۱۳۹۹، ۲۰:۴۱
دیوونه اید ؟؟ اگه میخواید علیه استقلال تیتر بزنید حداقل متن رو هم دستکاری کنید با شرف ها ! هه
۴
اقلیت تاس
چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۹، ۱۲:۰۲
دیوونه و متوهم شما هواداران کیسه اید، احمق نوشته تیم آبی، منظورش گل گهر است و مربیش ک سابقه کار با ایمانی را داره، بفهم احمق
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر