فهرست
۵ کسی که از تمسخر یونایتد پشیمان شدند
۵ کسی که از تمسخر یونایتد پشیمان شدند

۵ کسی که از تمسخر یونایتد پشیمان شدند

آی اسپورت - بازی دراماتیک دیروز برایتون و منچستریونایتد یک بار دیگر نشان داد که نباید شیاطین سرخ را در جریان بازی تمسخر کرد و کارشان را تمام شده دانست. دست کم در شش مورد دیگر وقتی بازیکنان تیمهای حریف برای پایین آوردن اعتماد به نفس یونایتدیها دست به چنین کاری زده اند در پایان بازی پشیمان شده اند. اتفاقی که در بازی دیروز برای موپای ستاره فرانسوی برایتون افتاد.

موپای در دقیقه ۴۰ یک پنالتی را به گل تبدیل کرد تا برایتون از حریفش ۱-۰ پیش بیفتد. او بعد از این گل به سمت دوربینها رفت و با الهام گرفتن از کیلیان امباپه وانمود به گریه کردن کرد. حرکتی که به گریه امباپه‌ای معروف شده است.

برایتون در نهایت ۳-۲ بازنده شد آن هم به لطف پنالتی‌ای که در پایان بازی موپای انجام داد تا برونو فرناندس آن را به گل سوم یونایتد تبدیل کند. از این به بعد شاید بهتر باشد بازیکنان حریفان یونایتد تا پایان بازی صبر کنند و وقتی خیال شان از بابت پیروزی راحت شد دست به تمسخر شیاطین سرخ بزنند. اما این اولین بار نیست که تمسخرکنندگان یونایتد در نهایت از حرکت شان پشیمان شده اند:

 

 آلن پاردو

سرمربی سابق کریستال پالاس در سال ۲۰۱۶ وقتی تیمش گل اول بازی را به یونایتد زد آنقدر خوشحال شد که شروع به اجرای رقصی عجیب و غریب در کنار زمین کرد. اما خوشحالی او تنها سه دقیقه طول کشید چرا که جسی لینگارد در وقتهای اضافه گلزنی کرد و پیروزی را نصیب شیاطین سرخ کرد.

 

آنخل دی ماریا

دی ماریا که در سال ۲۰۱۹ در چارچوب لیگ قهرمانان با پیراهن PSG به اولدترافورد بازگشته بود با سوتهای ممتد هواداران یونایتد روبرو بود. او در میانه مسابقه یک بطری را از روی زمین برداشت و وانمود کرد در حال نوشیدن آن است. دی ماریا و PSG آن شب ۲-۰ به پیروزی رسیدند ولی در بازی برگشت یونایتد ۳-۱ پیروز شد تا پاریسی ها را حذف کند.

 

دله آلی

در نیمه نهایی جام حذفی ۲۰۱۸ منچستریونایتد در دقیقه ۱۱ بازی مقابل تاتنهام از دله آلی گل خورد و عقب افتاد. دله آلی مقابل دوربین رفت و رقص موسوم به فلاس را اجرا کرد. اما در ادامه الکسیس سانچس سیزده دقیقه بعد کار را به تساوی کشاند و در نیمه دوم آندر هررا گل دوم را زد تا یونایتد راهی فینال شود.

 

کریستیانو رونالدو

کریستیانو رونالدو با اینکه اولین بار با پیراهن یونایتد به شهرت رسیده در سال ۲۰۱۸ وقتی با پیراهن یوونتوس مقابل این تیم گلزنی کرد جلوی خود را در شادی کردن نگرفت. ستاره پرتغالی در مقابل دوربینها پیراهن خود را بالا زد تا عضلات در هم رفته‌اش را به نمایش بگذارد. البته رونالدو بعد از پایان شادی خود از هواداران یونایتد که مهمان یووه بودند عذرخواهی کرد ولی بازیکنان یونایتد مصمم شده بودند این حرکت او را پاسخ بدهند. یونایتد موفق به کامبک زدن شده و در نهایت 2-1 به پیروزی رسید.

ورزش ۳

     
آی اسپورت
2020-09-27 17:12:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر