فهرست
شایعه روز: شجاع رضایتنامه گرفت؟
شایعه روز: شجاع رضایتنامه گرفت؟

شایعه روز: شجاع رضایتنامه گرفت؟

آی اسپورت - دیروز پس از قرارداد سروش رفیعی و پرسپولیس، مسئولان این باشگاه ادعا کردند خبرهای مهم دیگری در راه است و فعلا نمی‌توانند درباره آن حرفی بزنند. به نظر می‌رسد یکی از این خبرهای مهم، حضور شجاع خلیل‌زاده در پرسپولیس باشد. سپاهان قصد دارد طیبی را از استقلال خوزستان بخرد و برای این کار، پول فروش شجاع را می‌خواهد. 4 جلسه محرومیت شجاع هم آن‌ها را در فروش او مصمم‌تر کرده است.

گفته می‌شود شجاع خلیل‌زاده، امروز  بالاخره موفق شد رضایت ویسی را بگيرد و امشب به سوی تهران پرواز خواهد کرد تا قرارداد خود را با پرسپولیس ثبت کند. اگر خلیل‌زاده هم به پرسپولیس اضافه شود، مشکل تیم برانکو در دو پست کلیدی حل خواهد شد و با بازگشت محمد انصاری به سمت چپ، آن‌ها مدافع چپ جدیدی نمی‌خرند.

شجاع خلیل‌زاده لیگ دوازدهم، در یک قدمی پرسپولیس بود اما حضور سیدجلال در این تیم، مسیر او را به سمت اصفهان عوض کرد. حالا بعد از گذشت 4 سال، در صورت قطعی شدن این انتقال او و سیدجلال در کنار هم می‌توانند در خط دفاع پرسپولیس به میدان بروند.

۱۶ ۳  
آی اسپورت
2017-01-10 18:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
Mahdi
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۱۶
شایعست شدید هم شابعست
۴ ۱
رضا
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۴۱
شما خودتو ناراحت نکن حالا!
محمد
چهارشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۵، ۰۷:۲۶
اين هم احتمالا ميشه يكي از خريدهاي موفق برانكو ... يه نگاهي به سوتيهاش بندازيد كاملا مطمئن ميشيد !!!‌مخصوصا جلوي پرسپوليس كم سوتي نداد !!!!!
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر