فهرست
استعفای مرفاوی تکذیب شد/ روز عجیب صبا
استعفای مرفاوی تکذیب شد/ روز عجیب صبا

استعفای مرفاوی تکذیب شد/ روز عجیب صبا

آی اسپورت- صبای قم، روز پرماجرایی را سپری کرد. از رفتن حامد لک و شایعه حضور محسن فروزان تا جذب حنیف عمران زاده و استعفای مرفاوی و از همه عجیب تر انتخاب سهراب بختیاری زاده به عنوان سرمربی که توسط او، تایید و توسط مدیرعامل صبا تکذیب شد و درنهایت هم ماندن مرفاوی.

خبر استعفای مرفاوی بلافاصله با سرمربی شدن بختیاری زاده در صبا کامل شد. سهراب بختیاری زاده، گفت:«سالها پیش زمانی که بازیکن صبا بودم مدیران باشگاه از من خواستند جانشین آقای یاوری بشوم اما یادم هست حتی تلفن خانه ام را از برق کشیدم و موبایلم را خاموش کردم تا در رودربایستی سرمربی نمانم. آن وقتها فکر می کردم هنوز شرایط سرمربیگری را ندارم و برای این کار صبر کردم؛ امیدوارم که این دفعه انتخاب درستی انجام شده باشد و در مسیر موفقیت قدم بردارم. کار در صبا بسیار سخت است ولی حتما امیدوار بودم که به اینجا آمده ام. قبل از هر چیز باید اوضاع تیم را برای شروع بهتر کرد. من امشب به تهران می آیم و با توجه به اینکه شنیده ام چند بازیکن قصد جدایی دارند و دو نفر از تیم جدا شده اند تلاش می کنم آنها را به صبا برگردانم. البته به کمک آقای کشوری فرد هم احتیاج داریم و همین طور مسئولان استان و البته هواداران که باید بیایند و کمک کنند تا این تیم که از تیمهای مهم لیگ است بماند». بختیاری زاده حتی دستیارانش را هم معرفی کرد؛ مرتضی کاشی و احمد تقوی.

اما محمدرضا کشوری فرد، مدیرعامل صبا حضور بختیاری زاده را کاملا تکذیب کرد و گفت با او فقط برای جانشینی الهامی به عنوان دستیار مرفاوی حرف زده آنهم یک هفته قبل:«من یک هفته پیش با سهراب بختیاری ‌زاده صحبت کردم تا به عنوان دستیار صمد مرفاوی و به جای ساکت الهامی به صبا بیاید که او گفت می‌ خواهد در لیگ یک بماند و به صبا نیامد و قضیه همان یک هفته پیش مسکوت ماند. مرفاوی امروز سر تمرین بازیکنان را دور خود جمع کرده و خداحافظی کرده است اما در صحبتی که او شب گذشته با من داشت حرفی از رفتن نبود. درباره بختیاری زاده اصلا اتفاقی نیفتاده که من بخواهم به مدرک او فکر کنم».

و تیر خلاص را به این لابیرنت عجیب و غریب، خود مرفاوی شلیک کرد که گفت اصلا استعفا نداده است:«نمی دانم این شایعه استعفا از کجا درآمد. من به باشگاه صبا رفتم و به آقای کشوری فرد گفتم چرا اجازه دادید کریم اسلامی برود. او مهاجم بود و من در این فاصله نمی توانم مهاجم پیدا کنم. من به کشوری فرد گفتم حالا که از فروش اسلامی پول به باشگاه آمده است حداقل آن را به بازیکنان بدهید چون آنها نیاز دارند ولی متاسفانه این پول را به ساکت الهامی داده اند. بعد از آن به تمرین آمدم و به بازیکنان گفتم باشگاه پول را خرج کارهای دیگر کرده چراکه سیاه بازی بلد نیستم و نمی توانم دروغ بگویم. من اصلا استعفایی نداده ام. ضمن اینکه فسخ قرارداد هم شروطی دارد و اول باید با من تسویه حساب کنند ولی مثل اینکه خیلی ها عجله داشتند زود من را برکنار کنند و جانشینم را انتخاب کنند».

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-03 19:24:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
میثم
سه شنبه ۱۴ دی ۱۳۹۵، ۱۹:۲۷
پول اخراج مرفاوی رو ندارن، به همین سادگی.
اولین تیم سقوط کننده امسال مشخص شد.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر