فهرست
طلسم‌شکنی پرسپولیس مقابل‌ماشین در آزادی
طلسم‌شکنی پرسپولیس مقابل‌ماشین در آزادی

طلسم‌شکنی پرسپولیس مقابل‌ماشین در آزادی

آی اسپورت – تیم فوتبال پرسپوللیس با عبور از سد ماشین سازی در دقایق پایانی بازی موفق شد طلسم نبردن های این تیم در ورزشگاه آزادی را بشکند تا بعد از دو فصل پشت سر هم که مقابل این تیم به تساوی رسید بالاخره بتواند این تیم را شکست دهد.

شاگردان یحیی گل محمدی در نیمه نخست موفق به گلزنی شدند اما سرنوشت بازی با فولاد در انتظار این مسابقه نیز بود. در نیمه دوم پیمان بابایی از روی نقطه پنالتی دروازه را باز کرد و چند دقیقه بعد احمد نوراللهی در نقش منجی ظاهر شد و دروازه را گشود تا در کنار ثبت سه امتیاز برای این تیم به نوعی مقابل این تیم در آزادی طلسم شکنی کند.

ماشین‌سازی در تاریخ لیگ برتر فوتبال موفق به شکست پرسپولیس نشده است اما در دو دیداری که طی دو فصل گذشته مقابل پرسپولیس آماده در ورزشگاه آزادی به میدان رفته بود توانسته بود ترمز بردهای این تیم را بگیرد و امشب شاگردان یحیی در کنار شکست ناپذیری مقابل این تیم در ادوار لیگ برتر موفق به برتری مقابل این تیم شدند.

پرسپولیس که در دیدارهای گذشته‌اش امتیازات زیادی را از دست داده بود در دیدار برابر قعرنشین اکثر زمان نیمه اول را در اختیار داشت و حملاتی را هم روی دروازه تیم تبریزی پی ریزی کرد اما در افزودن بر تعداد گل‌هایش در ادامه بازی و حتی نیمه دومم ناکام بود و مهدی عبدی موقیعت هایی که در محوطه جریمه نصیب او می شد را یکی پس از دیگری از دست می داد.

 

فوتبالی 

     
آی اسپورت
2021-01-30 21:25:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر