فهرست
بلند شو و برای‌مان کری بخوان
بلند شو و برای‌مان کری بخوان

بلند شو و برای‌مان کری بخوان

آی اسپورت - شاید نمی توانستیم فکرش را هم بکنیم همان پیشکسوتی که تا همین چند هفته پیش برای هواداران تیم رقیب کری می خواند و هر از چندگاهی با انتشار عکس های دوران بازی اش قصد داشت به نسل جدید و کسانی که حافظه بلند مدت خوبی ندارند، یادآوری کند دوران حرفه ای اش چگونه گذشته، اینگونه روی تخت بیمارستانی در شهرک غرب به خواب مصنوعی فرو برود و با این ویروس منحوس دست و پنجه نرم کند.

اما حالا دیگر جان یک انسان به خطر افتاده است و پای انسانیت به میان می آید، برتراند راسل می گوید: «تنها انسانیت را در نظر داشته باشیم و باقی چیزها را فراموش کنیم. اگر بتوانیم از عهده این کار برآییم، آینده انسان، بهشتی خواهد بود لبریز از شادی و دانش و آگاهی، ولی اگر موفق نشویم ، یک نابودی عظیم و جهانی را پیش رو خواهیم داشت.»

چه فوتبالی باشیم چه غیر فوتبالی، چه طرفدار پرسپولیس باشیم، چه طرفدار هر تیم دیگری قطعا نمی توانیم ستاره سابق تیم ملی را با این حال روی تخت بیمارستان ببینیم و متاثر نشویم. انسانیت حکم می کند از به خطر افتادن سلامت هر انسانی نباید خوش حال شویم.

همان هایی که روزی با مهرداد کری های سنگینی می خواندند قطعا حالا نگران وضعیت او هستند و حالا قطعا دوسنت دارند روزی برسد که میناوند سلامتی اش را به دست بیاورد و با همان انرژی سابقش در کلکل های فوتبالی شرکت کند و هر از چند گاهی عکس های تقابلش با دیوید بکام و ستاره های منچستر یونایتد را منتشر کند تا تحسین طرفداران رنگ قرمز را برانگیزد و در قامت یک هوادار ازتیمش حمایت کند.

مهرداد حالا باید با کرونا بجنگد، حالا باید دعا کنیم همان مردی که روزی در پیراهن اشتورم گرانس به تقابل قرمز های شهر منچستر می رفت و تنه به تنه دیوید بکام برای موفقیت تیمش تلاش می کرد، برای سلامتی خودش این ویروس منحوس را شکست دهد و به دل جامعه فوتبال برگردد.

طرفداری

۹    
آی اسپورت
2021-01-21 18:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر