فهرست
دفاعیه زیدان؛ به هیچکس توهین نکردم
دفاعیه زیدان؛ به هیچکس توهین نکردم

دفاعیه زیدان؛ به هیچکس توهین نکردم

آی اسپورت – زین‌الدین زیدان در چند روز اخیر خودش را در کانون توجهات دیده است و دلیلش هم اظهارنظر رک و تند او درباره لزوم جدایی گرث بیل از رئال مادرید است. او در یکی از نشست‌های خبری اخیرش گفته بود که منتظر جدایی گرث بیل است و هرچه زودتر این اتفاق رخ دهد، خوشحال‌تر می‌شود. اظهارات زیدان بازتابی گسترده و واکنش‌های متفاوت به همراه داشته که یکی از آنها از سوی مدیر برنامه‌های بازیکن ولزی بوده، کسی که سرمربی کهکشانی‌‌ها را به قدرنشناسی متهم کرد. زیدان اما اکنون از خودش دفاع کرده است.

او گفت: «این یک واقعیت است که گاهی اوقات عدم تسلط من به زبان اسپانیایی دردسرساز و باعث سوء تفاهم می‌شود اما من می‌خواهم شفاف‌سازی کنم. اول اینکه من به هیچکس بی‌احترامی نکرده‌ام به خصوص یکی از بازیکنان تیم خودمان. همیشه هم یک چیز را گفته‌ام؛ اینکه بازیکنان مهمترین بخش یک تیم هستند و من همیشه حامی آنها بوده‌ام. دوم هم اینکه من من گفتم که باشگاه دارد تلاش می‌کند که بیل را بفروشد، نه چیز دیگری. سوم هم اینکه، بیل برای بازی مقابل بایرن مونیخ آماده نبود و خودش هم نمی‌خواست بازی کند چون می‌داند که باشگاه دارد تلاش می‌کند که او را به تیمی دیگر بفرستد.»

زیدان گفت: «حالا بیایید از اول شروع کنیم. بیل بازیکن رئال مادرید است و هنوز چیزی عوض نشده است. او به صورت عادی با ما تمرین می‌کند و فردا هم فرداست. ببینیم چه می‌شود. شما خودتان شرایط را بهتر می‌دانید و خبر دارید که چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است. گرث الان یکی از بازیکنان رئال مادرید است. این مهمترین چیز است. من به هیچوجه از کار کردن و تمرین دادن بیل ناراحت و در عذاب نیستم. یک بار دیگر روی او حساب می‌کنم.»

     
آی اسپورت
2019-07-23 13:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر