فهرست
فولاد ۰-۰ سپاهان؛ نکو یقه ژنرال را گرفت
فولاد ۰-۰ سپاهان؛ نکو یقه ژنرال را گرفت

فولاد ۰-۰ سپاهان؛ نکو یقه ژنرال را گرفت

آی اسپورت – در یک بازی پربرخورد، فولاد و سپاهان به تساوی بدون گل رسیدند تا شهرخودرو تنها تیم ۹ امتیازی لیگ نوزدهم در پایان هفته سوم باشد.

ساعت ۱۹:۴۵، ورزشگاه شهدای فولاد اهواز

داور: پیام حیدری

کمک‌ها: علی میرزابیگی و رحیم شاهین

کمک داوران اضافی: حسین زمانی و ایمان کهیش

داور چهارم: مهدی الوندی

ناظر: علیرضا کهوری.

ترکیب فولاد خوزستان: شهاب گردان، فرزاد جعفری، ایوب والی، محمد قاسمی نژاد، احمد عبدالله زاده، محمد آبشک، روح الله سیف اللهی (۸۶ - وحید نامداری)، عارف آغاسی، لوسیانو پریرا (۹۱ - میلاد بدرقه)، وحید حیدریه، مهرداد هدایتیان (۶۰ - امیرحسین باقرپور)

سرمربی: جواد نکونام

ترکیب سپاهان: پیام نیازمند، عزت پورقاز، جورجی ولسیانی، مرتضی منصوری، سعید آقایی، مهدی کیانی، ولادیمیر کومان، امید نورافکن (۸۴ - رضا میرزایی)، محمد محبی، سجاد شهباززاده، علی قربانی (۴۵ - کی روش استنلی)

سرمربی: امیرقلعه نویی

اخطار:

عارف آقاسی (۱۵) از فولاد

مهدی کیانی (۳۶) از سپاهان

جورجی گولسیانی (۳۶) از سپاهان

محمد قاسمی نژاد (۷۰) از فولاد

محمد محبی (۷۹) از سپاهان

فرزاد جعفری (۷۹) از فولاد

امیرحسین باقرپور (۹۳) از فولاد

لحظات حساس:

دقیقه ۲۶: اشتباه عجیب مدافعان فولاد ناگهان یک ضد حمله برای سپاهان درست کرد و در نهایت ضربه امید نورافکن با اختلاف کمی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۳۸: وحید حیدریه ضربه کاشته فولاد از گوشه محوطه جریمه را به شکلی خطرناک زد و توپ به تیر دروازه برخورد کرد.

دقیقه ۳۸: در ضد حمله پس از همین ضربه بود که محمد محبی پشت محوطه فولاد صاحب توپ شد و ضربه ای زمینی را از کنار دروازه این تیم به بیرون زد.

دقیقه ۴۶:  محمد محبی باز هم پشت محوطه فولاد فرصت شوت زنی بدست آورد و ضربه او با برخورد به مدافعان راهی کرنر شد.

دقیقه ۵۲: خروج اشتباه شهاب گردان از دروازه باعث ایجاد یک موقعیت برای سپاهان شد و ضربه امید نورافکن پس از برخورد به مدافعان به کرنر تبدیل شد.

دقیقه ۵۳: روی یک پرتاب بلند سپاهان صاحب موقعیتی عالی شد اما گولسیانی در آستانه دروازه توپ را به محمد محبی کوبید و موقعیت فوق العاده سپاهانی ها از دست رفت.

دقیقه ۵۸: شوت زمینی سجاد شهباززاده در اختیار شهاب گردان قرار گرفت.

دقیقه ۷۶: ضد حمله خطرناک و سریع سپاهانی‌ها به موقعیت عالی برای شهباز‌زاده تبدیل شد که ضربه این بازیکن با دخالت شهاب گردان تبدیل به گل نشد و به کرنر رفت

حاشیه ها:

قبل از شروع بازی چند بازیکن فولاد به سمت نیمکت سپاهان رفتند و چند نفر از شاگردان قلعه نویی هم به طرف نیمکت فولاد رفتند.

میثم دورقی، موسی کولیبالی و حسن بیت سعید سه بازیکن مصدوم فولاد در این بازی هستند.

  ۱  
آی اسپورت
2019-09-14 21:58:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
محسن
شنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۸، ۲۲:۱۹
این بی ناموسها که از فغانی و وقت تلف شده در بازی استقلال و فولاد حمایت و تایید میکردند در مورد وقت اضافه گرفتن این بازی حرفی ندارند؟مهندسی نتایج یعنی همین.بازیکنان حریف،با اطمینان از حمایت داور،جفتک لگد میزنند و وقت را تلف میکنند.در لیگ ما داور داریم تا داور،وقت اضافه داریم تا وقت اضافه و کارشناس داریم تا کارشناس!!!بستگی داره چه تیمی احتیاج به گل داره تا داور برا یک تیم خاص وقت اضافه را تا حصول نتیجه ادامه بدهد!!!خداییش ببینید داور وقت را به کمک نشان داده.گلر برا بار هزارم خوابید و پزشک وارد زمین شده،بازیکن تعویضی خودش را خرییت زده بود و بیرون نمیرفت!!!و بازیکن سپاهان هم بدست حریف مصدوم شده و پزشک برای مداوا به زمین آمده.4دقیقه وقت اضافه،کی اعمال شد که بازی جریان داشته باشه؟!! بیشرفهایی که در قیاس قلعه نوعی و فغانی جانب آفتابه طلایی را میگیرند الان کجا تشریف دارند؟مدیحه سرایی نمیفرمایند.از آخرین قابهای فغانی و قلعه حرفی ندارند؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر