فهرست
فکری: از صعود ما دارند می‌میرند
فکری: از صعود ما دارند می‌میرند

فکری: از صعود ما دارند می‌میرند

آی‌اسپورت- محمود فکری سرمربی نفت مسجدسلیمان در گفت‌و‌گو با خبرنگاران علت اتفاقات تلخ بعد از بازی را حرکات بازیکنان بادران دانست.

 

کار را در مسجدسلیمان تمام می‌کنیم

شاید قسمت و تقدیر این بوده تا ما در مسجدسلیمان کار را تمام کنیم. یک خرده استرس و فشاری که روی بچه‌های ما وجود دارد باعث می‌شود تا نتایجی که باید به دست بیاوریم کمی با عدم تمرکز بازیکنان همراه شود. باز هم می‌گویم همه چیز دست خودمان است و اگر یک تساوی در مسجدسلیمان بگیریم قهرمان هستیم و انشاالله با برد بازی‌های لیگ یک را پایان می‌دهیم و قهرمان خواهیم شد.
 

دارند می‌میرند!

همان که پیمان میری قصد پنالتی زدن کرد دل شیر می‌خواهد اما خب شاید قسمت و تقدیر این بوده و همان‌طور که گفتم شاید قرار بود جشن قهرمانی و صعودمان در مسجدسلیمان رقم بخورد. البته تاخیر پنالتی زدن هم شاید یکی از دلایل فشار و استرس باشد اما در کل پنالتی زدن در آن دقایق واقعا کار سختی است. متاسفانه خیلی‌ها انگار دارند می‌میرند که نفت مسجدسلیمان لیگ برتری می‌شود. ربطی به بازیکن حریف ندارد که این تیم قرار است قهرمان بشود یا خوب و بد است. بعد هم بر می‌گردد و آن لفظ را استفاده می‌کند که می‌گوید می‌خواهید با این تیم قهرمان شوید؟ واقعا این کار خیلی بد است. در حالی که ما باختیم و رفتیم سمت سرپرست بادران و بردشان را تبریک گفتیم. این خاصیت فوتبال است و چیزی غیر از آن هم نیست. درست نیست که با این لفظ‌ها بخواهیم بازی کنیم و بخواهند هرچه دل‌شان می‌خواهد بگویند.
 
 

بادرانی‌ها باعث واکنش هوادارن ما شدند

علت ناراحتی هواداران مسجدسلیمان خب یکی آن‌که توقع دارند تیم‌شان برنده از زمین خارج شود ولی دلیل اصلی‌اش گلایه و ناراحتی از رفتار نادرست هواداران تیم رقیب است. به نظرم آن حرکات بعد از گل نشدن پنالتی اصلا قشنگ نبود و همین باعث می‌شود که هواداران تحریک شوند. به نظرم کاری که آنها انجام دادند اصلا قشنگ نبود. شاید دوست داشتند آن حواشی را ایجاد کنند تا پنالتی ما از دست برود بنا بر این هواداران ما کنترل‌شان را از دست دادند.
 
ورزش سه
۳ ۱  
آی اسپورت
2018-04-24 01:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امیر
سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۲:۳۴
درود بر شیرهای لر رام نشدنی، دلاوران مسجدسلیمان
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر