فهرست
قلعه نویی: بازیکنان بامعرفتی دارم
قلعه نویی: بازیکنان بامعرفتی دارم

قلعه نویی: بازیکنان بامعرفتی دارم

آی اسپورت- امیر قلعه نویی در کنفرانس خبری بعد از بازی با استقلال، نایب قهرمانی تیمش را قطعی ندانست و اعلام کرد هنوز چیزی تمام نشده. او به دستاوردهایش برای تراکتورسازی هم اشاره کرد مثل ساختن یک تیم سایه با جوانان. سرمربی تراکتورسازی طبق معمول از محرومیت تیمش هم گفت ولی بیشتر حرفهایش درباره بازیکنان بود که معرفت به خرج دادند.

 

بازیکنان با معرفت

به تماشاگران تبریک می ‌گویم که برنده اصلی بودند. آنچه که فرهنگ آذربایجان و تراکتورسازی بود انجام شد. در نیمه دوم به جز یک صحنه کمتر توپ روی دروازه ما بود. بازیکنان جنگیدند و مردانه بازی کردند. به عنوان مسئول فنی تیم می‌ گویم که بازیکنان نشان دادند که با معرفت هستند و هنوز معرفت در فوتبال هست. بازیکن من با مصدومیت، دلاورانه بازی کرد. استقلال هم امیدوارم در آسیا بتواند نتیجه خوبی بگیرد. امروز هم خوب بازی کردند و یک بازی فیزیک و تاکتیکی را از هر دو تیم شاهد بودیم و هرکسی که بازی را دید لذت برد. خدا را شکر که توانستیم سه امتیاز را بگیریم. این برد مبارک هواداران چون لیاقت زیادی دارند. امیدوارم در پایان فصل هواداران را شاد کنیم.

 

خیلی فشار آوردیم

خیلی به استقلال فشار آوردیم و دیدید که چند کرنر و فرصت داشتیم و گل را هم که از وسط زمین نزدیم. حالا شما بگویید فنی چیست تا من از شما یاد بگیرم؟ ما چند بازیکن جوان را به تیم اضافه کردیم و باید از آنها استفاده کنیم تا در بازیهای بعدی از آنها استفاده کنیم. کرار به بازی آخر ما می‌ رسد ولی فکر نمی ‌کنم ادینیو تا پایان فصل برسد. البته شاید در فینال حذفی حاضر باشد.

 

 بدترین اتفاقات عمرم

می‌ خواستیم تیم را تقویت کنیم و تا آخر اسفند صدرنشین شویم. اتفاقاتی رخ داد که بدترین اتفاقات عمرم بود. می ‌خواستم یک یادگاری خوب برای مردم بگذارم. چند بازیکن ما مصدوم بودند. باید به این بازیکنان افتخار کرد که با وجود درد بازی می ‌کنند. ما قبل از بازی با پرسپولیس آماده بودیم که یکباره تیم مان اره شد. نمی‌ دانم چرا همه این اتفاقات سر امیر قلعه‌ نویی می ‌آید؟

 

تیم سایه با جوانان

ما جوانانی داریم که آینده تیم ما هستند. من هر کجا که می ‌روم یک تیم سایه درست می ‌کنم و خوشحالم در تراکتورسازی هم این کار را کردم. ما براساس تاکتیک مان به بازیکنان نگاه می‌ کنیم.

 

فرزاد حاتمی

او تلاش زیادی انجام می‌ دهد. او شرایط بدنی سختی دارد و دو ماه است که مریض است. با این حال همواره خواسته‌ های ما را اجرا می کند. یک سری مسایل تاکتیکی داریم که وقتی در موردش از حاتمی می خواهیم اون این کار را اجرا می‌ کند. شما نگاه‌ هایی در مورد تعویض ‌ها دارید اما نگاه ما براساس بضاعت و تاکتیک مان است و فرزاد حاتمی هم زحمت می ‌کشد و 4 توپ را هم لو می دهد.

 

نایب قهرمانی

هنوز چیزی معلوم نیست ما دو فینال دیگر در پیش داریم.

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-04-20 21:14:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
سید مظفر
جمعه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۰:۲۸
کارت درسته خدا هم دوست داره
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر