فهرست
ميلان،‌ شهر بی‌دفاع؛ بحران مدافع در اينترميلان
ميلان،‌ شهر بی‌دفاع؛ بحران مدافع در اينترميلان

ميلان،‌ شهر بی‌دفاع؛ بحران مدافع در اينترميلان

آي‌اسپورت- اينترميلان اين روزها اوضاع خوبي در سري آ ندارد و بعد از شكست برابر اودينزه هنوز نتوانسته به شرايط عادي برگردد و در حسرت برد مانده است. اينترميلان شب گذشته با اينكه تا دقيقه 91 از فيورنتينا پيش افتاده بود، اما با گل لحظه آخر پسر سيمونه با مساوي رضايت داد تا صداي اعتراض لوچيانو اسپالتي هم بلند شود.

« شرایط به نفع ما نیست. دیگر بازیکن بیشتری نداریم، غرق شده‌ایم. به آپیانو بیایید و تعداد بازیکنان ما را بشمارید. دیگر بازیکن بیشتر از این نداریم. رانوکیا اصلا نباید بازی می کرد اما با درد، نهایت تلاشش را کرد. ناگاتومو سرما خورده بود و سانتون اصلا زانویش مصدوم است. ما بیشتر از این بازیکن نداریم.»

اسپالتي كه با چهره‌اي برافروخته به كنفرانس مطبوعاتي بعد از بازي آمده بود، ادامه داد: « دیگر نمی توانم. اصلا نمی دانم چه بگویم. چرا شما خودتان به رختکن اینتر نمی روید و به بازیکنان بگویید به اندازه کافی خوب نبوده اند؟ من کارم را انجام می دهم. مشکلات وجود دارند اما بدیهی است که ما کمبود مدافع وسط داریم. آیا می خواهید بابت شمردن تعداد بازیکنان ترکیب، به شما جایزه بدهم؟ حتی مادر ۸۰ ساله من هم می داند که اینتر، دفاع وسط ندارد. از اول فصل این سوال ها را از من می پرسید و من ۷۵۰ بار یک جواب به شما داده ام. با این حال به کار خودتان ادامه می دهید. باید تمرین کنیم و ببریم، نه اینکه اعتبار خود را از دست بدهیم و به خاطر نداشتن بازیکن گریه کنیم.»

۳    
آی اسپورت
2018-01-06 11:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر