فهرست
کنایه به قلعه‌نویی؛ شما از ارسال لیست حرف نزنید!
کنایه به قلعه‌نویی؛ شما از ارسال لیست حرف نزنید!

کنایه به قلعه‌نویی؛ شما از ارسال لیست حرف نزنید!

آی اسپورت – امیر قلعه‌نویی در انتقاد از کارلوس کی‌روش معتقد بود که او نباید فهرست تیم ملی را قبل از بازی‌های دیشب و امشب لیگ قهرمانان آسیا اعلام می‌کرد. او حتی وقتی متوجه شد که فدراسیون فوتبال برای ارسال اسامی فقط تا دیروز مهلت داشت، حرفش را عوض کرد و با ادعای اینکه کی‌روش به جزئیات حرف های او دقت نکرده گفت: «از آقای کی‌روش خواهش می‌کنم اگر می‌خواهند صحبتی کند خیلی چیزها را در نظر بگیرد، من هم زمانبندی را بلد هستم، من گفتم که اول لیست را ارسال می‌کردند و بعد اعلام کنند، ظاهرا او به مصاحبه روز گذشته من هم توجه نکرده است.» با این حال امروز دیگر همه می‌دانند که فیفا بعد از ارسال اسامی توسط فدراسیون‌های مختلف، بلافاصله این فهرست‌ها را در رسانه‌های رسمی خود منتشر می‌کند و حتی اگر کی‌روش اسامی نفرات دعوت شده به تیم ملی را اعلام نمی‌کرد، این فهرست در رسانه‌های رسمی فیفا منتشر می‌شد.

بعد از همه این بحث و جدل‌ها، مخالفان و منتقدان قلعه‌نویی و هواداران و علاقمندان کی‌روش در فضای مجازی فرصت تازه‌ای برای تاختن به سرمربی ذوب‌آهن پیدا کرده‌اند. آنها تاخیر تاریخی قلعه‌نویی و باشگاه استقلال در ارسال فهرست آسیایی این تیم در سال 2007 را به او یادآوری کرده‌اند. همان اتفاقی که قلعه‎نویی مدعی بود با دادن جریمه همه چیز حل خواهد شد اما اتفاقی که افتاد حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا آن هم فقط به خاطر تاخیر در ارسال لیست بود. حالا منتقدان قلعه‌نویی با طعنه به او مدعی شده‌اند کسی که سابقه این گاف بزرگ تاریخی را دارد نباید ادعای بلد بودن  زمانبندی را داشته باشد و از سرمربی تیم ملی بخواهد در ارسال فهرست نفرات تیم ملی به فیفا عجله نکند!

۲۱ ۴  
آی اسپورت
2018-05-15 19:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
سوشاتاجی
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۰۷
خوب راست میگه میفرستادن اسامی رو بعد به فیفا میگفتن جان من منتشر نکن بذار بعد بازی تیم قلعه اسامی رو منتشر بکن خخخخخ.خدای من این حجم از نادانی چطور توی کله یه آدم جامیشه آخه ؟!کی روش بعد چندسال تو ایران نشون داده که با یک بازی بازیکن انتخاب نمیکنه یعنی واقعا سخته فهمیدنش ؟فیفا ضرب العجل زمانی گذاشته برا ارسال اسامی فهمش سخته؟!خدای من چرا بعضی انسانهای پرمدعا تا این حد درمقابل فهمیدن مقاومن یا به عبارتی مقاوم به فهمند؟!
امان از بی سوادی
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۸
با اینکه استقلالی هستی ولی کامنتت عالی بود
۸
شهرام
سه شنبه ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۲۳
لیاقت رسانه های ایران امثال همین قلعه نویی هست!
مهدی
چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۱:۳۱
ببو جان، 14 می، یعنی تا یک روز قبل از بازی میتونستن بفرستن، که اگه این اتفاق میفتاد هیچ مشکلی نداشت،این خود فدراسیون ما بود که 2 روز قبل از پایان مهلت اسم بازیکنا رو اعلام کرد و کسی از طریق فیفا نفهمید ،بازیکنای ذوب آهن اون هم یک روز قبل از بازی منتظر تو سایت فیفا نشستن تا ببینن دعوت شدن یا نه؟! کیروش جون شما هنوز فرق بین اعلام و ارسال رو نمیدونه، روز قبل از بازی گوشی های بازیکنا رو میگیرن و عملا متوجه نمیشن و...
فهم این چیزا برای ذوب شدگان کیروش سخته...
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر