فهرست
استقلالِ دورقمی در دربی!
استقلالِ دورقمی در دربی!

استقلالِ دورقمی در دربی!

آی اسپورت - استقلال با نمایش خوبی که فصل قبل داشت از نظر خیلی‌ها مدعی اصلی قهرمانی در لیگ هجدهم بود اما این تیم به هیچ عنوان لیگ را به شکل جالبی شروع نکرده است.

استقلال در شرایطی باید هفته آینده در حساس‌ترین بازی فصل خود به مصاف پرسپولیس برود که این تیم در بازی‌های اخیر خود تنها 6 امتیاز کسب کرده است و نمایش این تیم در بازی‌های گذشته به هیچ عنوان دلچسب نبوده است.

استقلال هفته آینده باید با پرسپولیس بازی کند و این در شرایطی است که آبی‌ها هم اکنون با یک بازی کمتر نسبت به رقبای خود در رده یازدهم جدول رده‌بندی قرار گرفته است و فعلا این تیم به هیچ عنوان شرایط خوبی ندارد.

استقلال در نقل و انتقلات تابستانی بازیکنان تاثیرگذاری مثل مجید حسینی، امید ابراهیمی، امید نورافکن، تیام و جپاروف را از دست داد و همه این‌ها باعث شده آبی‌ها با گذشت 2 ماه از شروع لیگ هنوز به فرم ایده‌آل نرسند.

ورزش 3

۳ ۱  
آی اسپورت
2018-09-22 22:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
كسري
يكشنبه ۱ مهر ۱۳۹۷، ۰۰:۵۰
بابا اينقدر فصل قبل ،فصل قبل نكنين،همون فصل قبل با كليه ي بازيكنهاش تو تهران با كمك داور تاكيد ميكنم با كمك داور و با شانس و اقبال از سد ذوب اهن تو اسيا گذشت جايي كه داور يه پنالتي الكي براشون گرفت و دونفرشون رو اخراج نكرد يا با خونه به خونه با درخشش رحمتي برنده شد،پارسال فقط داور و وزارت براي خفه كردن عرعر كيسه كشها دست به كار شد،در ضمن تيام گزينه ي دوم شفر رفت بجاش الحاجي گرو گزينه ي اولش اومد و چهارتا مهاجم ديگه هم گرفتن مجيدحسيني رفت دانشگر رو گرفتن دانشگري كه تو همه ي رده هاي سني تيم ملي بازي كرده و پرسپوليس هم دنبالش بوده ،ابراهيمي رفته بجاش كريمي اومده جبارف رفت و بجاش نيوماير و طارق همام اومدن و بهترين دفاعهاي چپ و راست ليگ رو هم گرفتن ،تيمي هست سروش رفيعي و طارمي واحمدزاده و مسلمان و اميري و رضاييانش نسبت به پارسال رفتن و كسي رو هم نگرفتن ولي نقطه مقابل كيسه نتيجه گرفته.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر