فهرست
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟
صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

صبحانه با آی اسپورت/ چه خبر از فوتبال ایران؟

آی اسپورت – صبحانه امروز را با شرح اتفاقی شروع می کنیم که خوشبختانه به خیر گذشت. جهانگیر آذری رئیس جمعیت هلال احمر سوادکوه از برخورد زنجیره‌ای هفت خودرو در ساعت ۱۸ عصر دیروز در منطقه جواروم خبر داد که بلافاصله عوامل امدادی پایگاه جواروم زیراب به محل حادثه اعزام شدند و خوشبختانه آسیب جدی به سرنشینان خودرو وارد نشد. او در ادامه گفت: سرنشینان یکی ازخودروها که بی.ام.و بوده خانواده (دو فرزند، همسر و مادرخانم) کاپیتان فقید تیم پرسپولیس مرحوم هادی نوروزی بودند كه نجاتگران فرزند مرحوم نوروزی که از ناحیه سر دچار آسیب شده بود را مداوا کردند. خوشبختانه حال عمومی همه سرنشينان در حال حاضر خوب است.

تکرار حرکت بختیار توسط کاوه

پس از بختیار رحمانی ،کاوه رضایی هم عکس‌هایش با پیراهن استقلال را از صفحه رسمی‌اش در اینستاگرام حذف کرد.به نوشته خبرآنلاین؛این اتفاق در حالی افتاده که در ابتدای فصل و زمانی که بختیار رحمانی، کاوه رضایی را تگ کرد چند روز بعد رضایی استقلالی شد و استقلالی ها مدعی شدند رحمانی هر کسی را تگ کند بازیکن آن آبی پوش می شود.آیا این بار عکس این ماجرا دارد اتفاق می افتد؟

شرط سازمان لیگ برای استقلال

استقلال برای ثبت قرارداد با مهدی زهیوی که دیروز با او به توافق ابتدایی رسید باید بخشی از بدهی‌هایش را پرداخت کند. رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ فوتبال می‌گوید که باشگاه‌های بدهکار برای فعالیت در بازار نقل و انتقالات باید 10 درصد از مقدار بدهی‌هایشان به علاوه مبلغی برابر با مبلغ انتقال بازیکنی که قصد جذب آن را دارند، به سازمان لیگ پرداخت کنند.

پاداش عابربانک به قرمزها

حسین هدایتی مالک شرکت استیل آذین و فردی که به عابر بانک در پرسپولیس معروف است در چند روز گذشته به برخی از بازیکنان پرسپولیس پول پرداخت کرده است.به گزارش نامه نیوز، هدایتی در این چند روز به برخی از بازیکنان پول داده چرا که از سوی باشگاه پرسپولیس نزدیک به ۲ ماهی می شود که هیچ پولی به بازیکنان داده نشده و تنها یک پاداش به حساب بازیکنان واریز شده است.این اقدامات هدایتی در حالی انجام شده که او هیچ رابطه خوبی با مسئولان فعلی باشگاه ندارد و شایعه حضور مجدد او در پرسپولیس به گوش می رسد.

جدایی مهاجم برزیلی سپاهان

پدرو هنریکه که ابتدای فصل با نظر عبدالله ویسی به سپاهان پیوست و در 7 بازی برای این تیم به میدان رفت و دو پاس گل داد عصر دیروز با حضور در این باشگاه اصفهانی قراردادش را طبق توافق دو طرفه فسخ کرد.این مهاجم برزیلی پس از آنکه نتوانست نظر ویسی را جلب کند طی چهار هفته اخیر از ترکیب سپاهان دور شده بود.

 

کد خبر: 9408

     
آی اسپورت
2016-12-29 08:00:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر