فهرست
توصیه پروین به استیلی؛ مدیر فنی یعنی کشک!‌
توصیه پروین به استیلی؛ مدیر فنی یعنی کشک!‌

توصیه پروین به استیلی؛ مدیر فنی یعنی کشک!‌

آی اسپورت – حمید استیلی بعد از انتخاب به عنوان مدیر تیم ملی امید ایران، در یکی از نخستین اقداماتش با علی پروین تماس و از او رخصت گرفته است. در این تماس البته علی پروین توصیه جالبی به شاگرد سوگلی‌اش داشته. شاگردی که وقتی به پرسپولیس برگرداندش، پیراهن شماره هفتش را از تالار افتخارات تیم در آورد و به او داد! علی پروین در این تماس به استیلی گفته:«حمید! من که آخرش نفهمیدم چی شد. ولی تاج یک بار گفت مدیرفنی. بعدش گفت مدیر تیم. یادت باشه مدیرفنی نشی که مدیرفنی یعنی کشک!»

این جمله تاریخی علی پروین درباره پست مدیریت فنی، سال هاست که به یک متر در فوتبال ایران بدل شده است و بعد از حضورش در این سمت در پرسپولیس، به هیچ کس توصیه حضور در سمت مدیرفنی تیم را نمی‌کند. البته استیلی با انتخاب اعضای کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال مدیر تیم ملی امید ایران شده است. سمتی که در همه جای دنیا رایج است و مثلا الیور بیرهوف سرشناس مدیر تیم فوتبال آلمان است.

استیلی مسئولیت دارد تا در تعامل با باشگاه‌ها بتواند برای بازی‌های حساس زیر 23 سال در جاکارتای اندونزی و مسابقات امیدهای المپیک که از شهریورماه آغاز می‌شود ، تیم ملی ایران را آماده کند. او باید مسائل مدیریتی تیم از خروجی بازیکنان، گرفتن یار از باشگاه‌ها و موارد مختلف از این دست را بر عهده داشته باشد و در تعامل با فدراسیون فوتبال بتواند نیازهای تیم را فراهم کند. سرمربی امیدها تا چند روز آینده معرفی می شود.

  ۲  
آی اسپورت
2018-04-16 11:11:00
نظر دهید

۲ نظر
بهزاد
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۱۳:۰۸
کشکم زیادشه مرتیکه بوتاکسی
۲
معین
دوشنبه ۲۷ فروردین ۱۳۹۷، ۲۲:۰۳
استیلی هیچگونه سواد و توانایی برای انجام این کار رو نداره ولی گذشته از این حرفا این جادوی برنامه های شبکه ورزش چی داره که هرکی میره تو برنامه هاش فورا صاحب کار میشه؟؟
احتمالا سرود تیم ملی واسه جام جهانیم میدن به فریدون آسرایی...
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر