فهرست
گزارش لیگ یک؛ بادران در ۳ امتیازی صدر
گزارش لیگ یک؛ بادران در ۳ امتیازی صدر

گزارش لیگ یک؛ بادران در ۳ امتیازی صدر

آی اسپورت – هفته بیست و سوم لیگ یک با چهار بازی مهم به پایان رسید. دومین باخت پیاپی نساجی و شکست نفت مسجدسلیمان از نتایج جالب و مهم بازی‎های امروز بود.

راه آهن ۰-۴ بادران

بازی با راه‌آهن قعرنشین بهترین فرصت برای شاگردان محمد ربیعی بود تا فاصله خود را با صدر جدول کم کنند. آنها امروز با نتیجه 4-0 بر راه‌آهن غلبه کردند و 43 امتیازی شدند. حالا فاصله این تیم با نفت مسجدسلیمان به 3 امتیاز رسیده و به این ترتیب رقابت برای قهرمانی در لیگ یک در هفته‌های آینده جذاب‌‎تر و حساس‌تر از قبل دنبال خواهد شد.

خونه به خونه ۱-۰ نفت مسجدسلیمان

پس از پیروزی در دربی مازندران، امروز شاگردان دراگان اسکوچیچ دست به کاری بزرگ زدند و تیم صدرنشین نفت مسجدسلیمان را با گل دقیقه 86 مجتبی رمضانی شکست دادند. این پیروزی خونه‎به‌خونه را 42 امتیازی کرد و حالا آنها با نفت 4 امتیاز و با بادران فقط یک امتیاز اختلاف دارند.

ملوان ۳-۰ نساجی مازندران

دومین باخت پیاپی نساجی در برابر ملوان رقم خورد. شاگردان مهابادی، زخم‌خورده از شکست در دربی مازندران به انزلی رفتند اما نتیه چیزی جز یک شکست سنگین و شوک‌آور نبود. آنها مقابل مربی سابق خود یعنی نادر دست‌نشان حرفی برای گفتن نداشتند و با این باخت، کمی از رقابت برای صعود به لیگ برتر عقب ماندند.

گل‌گهر سیرجان ۵-۱ صبای قم

صبای قم که هفته گذشته در یک بازی خانگی 4-3 مغلوب ایرانجوان بوشهر شده بود امروز در سیرجان 5-1 مغلوب گل‌گهر شد. با این باخت صبا یازده امتیازی باقی ماند و فاصله‌اش با تیم بالایی خود یعنی ایرانجوان بوشهر به ده امتیاز رسید.

در مسابقات روزگذشته برق جدید شیراز در ادامه روند بد خود 1-0 مغلوب مهمانش مس کرمان شد. مس رفسنجان میزبان خود شهرداری تبریز را 2-1 شکست داد. آلومینیوم اراک در یک بازی خانگی با ماشین‌سازی تبریز به تساوی 2-2 رسید و ایرانجوان 1-0 بازی را به میزبانش فجر سپاسی واگذار کرد. بازی امروز تیم‌های شهرداری ماهشهر و اکسین البرز هم به تعویق افتاد.

جدول رده بندی

1-نفت مسجدسلیمان ۴۶امتیاز

2-بادران ۴۳امتیاز

3-خونه به خونه ۴۳امتیاز

4-فجر سپاسی ۳۹ امتیاز

5-نساجی مازندران ۳۹ امتیاز

۳    
آی اسپورت
2018-02-13 16:33:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر