فهرست
عصبانیت وحید در تمرین: آقای برانکو! NO Offside
عصبانیت وحید در تمرین: آقای برانکو! NO Offside

عصبانیت وحید در تمرین: آقای برانکو! NO Offside

آی‌اسپورت- وحید امیری دیروز عصبانی‌ترین بازیکن سر تمرین پرسپولیس بود! لطفاً تعجب نکنید ولی آرام‌ترین ملی‌پوش چند سال گذشته، چند هفته‌ای است که درون زمین و هنگام بازی عصبی نشان می‌دهد. وحید امیری خطا می‌کند، به داور اعتراض می‌کند و پی‌درپی کارت زرد می‌گیرد و از بازی روز جمعه تیمش برابر پیکان هم محروم شده است. دلیل آن چیست؟

نمی‌دانیم اما دلیل عصبانیت دیروز وحید امیری را متوجه شدیم. روز گذشته و سرتمرین، برانکو، بازیکنان تیمش را به دو گروه تقسیم کرد تا بازی درون تیمی انجام شود. وحید امیری هم با کاور سفید در تیم سیدجلال بازی می‌کرد و داوری این بازی هم برعهده برانکو بود. ملی‌پوش چپ پای پرسپولیس که در پست تخصصی خودش در هافبک چپ بازی می‌کرد دو مرتبه از پشت مدافعان تیم مقابل عبور کرد اما برانکو به نشانه آفساید در سوت خود دمید!

همین تصمیم برانکو عصبانیت وحید امیری را به دنبال داشت تا مرتبه دوم با ناراحتی توپ را شوت بزند و بگوید: «آقای برانکو! NO Offside»

امیری مثل چند بازی رسمی گذشته پرسپولیس ناراحت و عصبانی بود اما جمله دوستانه بوژیدار رادوشوویچ او را آرام کرد: «داداش آروم!»

دروازه‌بان کروات پرسپولیس که در تیم «وحید امیری» بازی می‌کرد از محبوبیت خاصی نزد بازیکنان برخوردار است و توانست با این حرفش همبازی خود را آرام کند. تا جایی که وحید امیری را می‌شنایم او فوتبالیستی آرام، بی‌حاشیه و بسیار فنی است. چه اتفاقی افتاده که او چند هفته‌ای عصبی بازی می‌کند، بر ما پوشیده است اما در سال منتهی به جام جهانی به وحید امیری پیشنهاد می‌کنیم بیشتر بر اعصاب خود مسلط باشد چراکه هم خودش متضرر می‌شود و هم پرسپولیس

۱۳ ۵  
آی اسپورت
2018-01-23 19:23:00
نظر دهید

۵ نظر
تورک اوغلی
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۰:۳۵
والا با توضیحات طارمی معلوم شده هدایتی چقدر کاه و یونجه حرووم از پول هایی که از بانکا بالا کشیده جلوی این امیری و سید جلال و طارمی پاشیده بوده
بعد میگید چرا ما پانتورک های شریف نمیخوایم با یه مشت ژن معیوب دوروبرمون زندگی کنیم
۴ ۱
اس اس
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۳۷
واقعا کە ژنتون حرف نداره. خصوصا خانمهاتون. چهار سال تبریز بودم. یه حالی میدادن که نپرس.
سوشاتاجی
سه شنبه ۳ بهمن ۱۳۹۶، ۲۱:۲۲
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
۱
امیری هرگز ارام نبود و نیست
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۱:۵۵
اب و دان پرسپولیس وحشی می کند خلایق را! سید جلال و‌بقیه....
استثنا هم ندارد!
وحشی اونی که پول یارانه ت رو دود میکنه
چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶، ۰۶:۲۵
و افراد مجهول الپدری مثل شما می آفریند
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر