فهرست
ستاره ۱۰ گله؛ کابوس رفت تکرار نشد
ستاره ۱۰ گله؛ کابوس رفت تکرار نشد

ستاره ۱۰ گله؛ کابوس رفت تکرار نشد

آی اسپورت - در حالی که پرسپولیسی ها بابدشانسی و کم دقتی از گلزنی به ماشین سازی ناکام مانده بودند، پنالتی اتابک زارعی روی علی علیپور باعث شد تا سرخ ها در آستانه گلزنی قرار بگیرند. در حالی که شاید بسیاری تصور می‌کردند که علیپور خودش پشت توپ قرار بگیرد اما این اتفاق رخ نداد و ترابی به عنوان پنالتی زن معرفی شد.

او که با ۹ گل بهترین گلزن سرخ ها در فصل جاری محسوب می‌شد، این ضربه را برخلاف جهت حرکت حامد لک زد و توپ را در گوشه دروازه ماشین سازی قرار داد و طلسم دروازه او را شکست تا پرسپولیس با همین گل به پیروزی برسد و ترابی نیز به عنوان گلزن ترین هافبک ایران، به رتبه دوم برترین گلزنان لیگ صعود کند.

نکته جالب این که پرسپولیسی ها در بازی رفت هم صاحب یک ضربه پنالتی شدند اما آن شب علی علیپور پنالتی را به صورت چیپ زد و حامد لک نیز با آرامش در درون دروازه باقی ماند و موفق به مهار آن شد و در نهایت نیز سرخ ها از پیروزی ناکام ماندند. ولی این بار پنالتی پرسپولیسی ها به ثمر نشست و شاگردان گل محمدی ماشین سازی را در تبریز مغلوب کردند.

حالا با این گل ترابی تنها دو قدم تا صدر جدول گلزنان فاصله دارد. همچنین او اگر یک گل دیگر در شش بازی آینده بزند، بهترین فصل فوتبالی خود را رقم خواهد زد. این در حالی است که البته او با ۵ پاس گل شانس خوبی برای کسب عنوان آقای پاس گل لیگ برتر را دارد. او بعد از گلزنی مقابل ماشین سازی هم به شکلی جالب مقابل دوربین خوشحالی کرد و فریم جالبی را در کنار همبازیانش به ثبت رساند.

 

۵    
آی اسپورت
2020-07-10 22:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر