فهرست
لیاقت آرسنال بیشتر از یورولیگ نیست
لیاقت آرسنال بیشتر از یورولیگ نیست

لیاقت آرسنال بیشتر از یورولیگ نیست

آی اسپورت- بدون جنگندگی، بدون اراده و انگیزه و بدون قلب. آرسنال در سال‌های اخیر این شرایط را داشته و اصلا هم اوضاع برایش فرق نکرده است. حداقل شکست 4 بر صفر در بازی مقابل لیورپول این را نشان داد.

بازی‌هایی هستند که قبل از انجام شدن تا حدودی می‌توان نتیجه آن را حدس زد. این بازی هم از همان بازی‌ها بود و مشکل دفاعی آرسنال خیلی زود و در دقیقه 17 باعث شد فیرمینیو گل اول لیورپول را بزند.

هکتور بیرین که در دو بازی پشت سر هم در پست وینگ بک چپ آرسنال قرار گرفته به نظر کیفیت همیشه‌اش را ندارد و در صحنه گل سوم محمد صلاح اشتباهی عجیب داشت و با لمس توپ ضعیف در زمین خودشان باعث شد توپ به بازیکن مصری برسد و او هم در موقعیتی تک به تک دروازه پیتر چک را باز کند.

تک تک بازیکنان آرسنال در این بازی فاجعه بودند و باید شرمنده باشند. گرانیت ژاکا حالا 3 اشتباه داشته که در 3 بازی اخیر منجر به گل خوردن تیمش شده است. ملی‌پوش سوییسی به خاطر توانایی‎اش در بازی‌سازی و توپ پخش کردن به این باشگاه منتقل شد، اما هنوز در تیم آرسن ونگر جای خالی یک هافبک دفاعی احساس می‎شود که بتواند حمله حریفان را خنثی و حمله تیم خودش را پایه‎ریزی کند.

تصمیم ونگر برای قرار دادن سئاد کولاسیناچ و الکساندر لاکازت، خریدهای تابستانی این تیم روی نیمکت وقتی ترکیب اصلی تیم منتشر شد خیلی‌ها را متعجب کرد. چرا باید به بازیکنی مانند الکس آکسلید چمبرلین، بازیکنی که حاضر نشده قراردادش را با آرسنال تمدید کند، بازی بدهد، کسی که مشخص است می‌خواهد از تیم برود. آن هم در شرایطی که خریدهای جدید داری که تشنه بازی کردن هستند و می‎خواهند خودشان را نشان دهند و ثابت کنند.

 ونگر باید هر کاری از دستش بر می‌آید را انجام دهد تا این هابفک را بفروشد، اما در عوض از او تمجید هم کرده است. آمار این بازیکن گویای همه‌چیز است. او بازیکنی است که محصول تمام شده مناسبی برای ارائه دادن ندارد و در 6 فصل حضورش در این تیم 9 گل در لیگ زده است.

گری نویل وقتی این بازی را کارشناسی کرد صحبت‌هایی کرد که در واقع حرف هواداران آرسنال بود. تنها نکته دردناک این است که او مدافع منچستریونایتد بوده و بیشتر از بسیاری از بازیکنان فعلی آرسنال معنی «توپچی» بودن را می‌فهمد.

هنوز فرصت است و بهتر است آرسنال بازیکنانی را به خدمت گیرد. بازیکنانی مانند توماس لمار. این تیم شدیدا به یک هافبک دفاعی و یک دفاع میانی نیاز دارد. هرچند که تجربه نشان داده ونگر اهل پول خرج کردن نیست و به احتمال زیاد از نظرش خرید کولاسیناچ و لاکازت کافی است.

این موضوعات نشان می‌دهد که چرا آرسنال این فصل دقیقا همان جایی است که باید باشد، یورولیگ.

 

۴ ۱  
آی اسپورت
2017-08-28 18:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
RED
دوشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۶، ۱۸:۵۰
ونگر پیر شده و کاملا خرفت هر هفته یه ترکیب می چینه دق مرگ کرد آرسنالیا رو
مشکل آرسنال غیرته هر کی می خواد بره باید بیرون کنه تیم درست می شه الان سه هفتس به چمبرلین باج میده و بازیش میده کاملا بد بازی می کنه اوزیل که راسما با حریفه .....
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر