فهرست
اسماعیلی: انگار یتیم هستیم و کسی را نداریم
اسماعیلی: انگار یتیم هستیم و کسی را نداریم

اسماعیلی: انگار یتیم هستیم و کسی را نداریم

آی اسپورت – فرشید اسماعیلی هافبک تیم فوتبال استقلال از شرایط آبی‌پوشان به شدت انتقاد کرد. فرشید اسماعیلی پس از پیروزی یک بر صفر استقلال مقابل نساجی مازندران اظهار داشت: نمی‌خواهم درباره بازی صحبت کنم و می‌خواهم درباره این مدت بگویم. خدا را شکر بردیم و این پیروزی را به هواداران تقدیم می‌کنم. ما انگار یتیم هستیم و کسی را نداریم. سه ماه است کسی به ما سر نمی‌زند. چمن مجموعه انقلاب سه ماه استراحت کرده است. وقتی برای اولین بار وارد آن شدیم، فقط شیشه جمع کردیم. هواداران فقط 90 دقیقه بازی را می‌بینند.

«در مسجدسلیمان غذاها را «پُرسی» می‌کردند و می‌گفتند اینقدر غذا بخورید.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: زمین چمن نداریم و یک روز این ور هستیم و یک روز آن ور. اگر نمی‌خواهید تیم نتیجه بگیرد و فکری سرمربی استقلال باشد، رُک بگویید. او اینقدر مرد است که استعفا کند. امکانات استقلال در حد تیم انتهای جدولی است و متأسفانه مردم فقط چمن را می‌بینند.

هافبک تیم فوتبال استقلال در این باره که بی‌توجهی به آبی‌ها به خاطر تلاش برای جدایی محمود فکری است، گفت: صد درصد اینطور است.

اسماعیلی در مورد اینکه گفته می‌شود فکری از لحاظ فنی، بازیکنانی چون رشید مظاهری را قبول ندارد، خاطرنشان کرد: خیر. فقط حاشیه درست می‌کنند.

  ۱  
آی اسپورت
2021-02-05 22:15:00
نظر دهید

۱ نظر
اقلیت تاس
شنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۹، ۰۱:۰۴
آخی..عزیزم..منتظر باش.قراره مددی قراردادهاتون را منتشر کنه..وقتی یک عنتر مثل دانشگر قراردادش ۱۳ میلیارده ببین بقیه چقدر بستن..اونوقت ۱۵ درصدش که نزدیک ۳_۲ میلیارد هست را گرفتن و شاکی ان..البته که ناله و نق نق این جماعت از ترسه..صاحبخانه داره میاد و میدونن جایگاه اجاره ای را باید به زودی برگردونن...این که چیزی نیست..یکم دیگه باید شاهد اتحاد دوباره خواهران ژاپنی و عربستانی و کره ای برای تعطیلی لیگ و کرونا و جان مردم باشیم
۸
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر