فهرست
اتهام صریح زمانی به داور مالزیایی؛ آلوده!
اتهام صریح زمانی به داور مالزیایی؛ آلوده!

اتهام صریح زمانی به داور مالزیایی؛ آلوده!

آی اسپورت – بحث داوری داور مالزیایی در بازی العین و استقلال هنوز داغ است. حتی شائبه باز شدن پای شرط‌بندی هم مطرح شده است با این حال هنوز چیزی ثابت نشده و بعید است ثابت شود. اما احتمالا همین شایعات باعث شده که حسن زمانی یکی از اعضای هیات مدیره استقلال به صراحت و البته بدون هیچ سند و مدرکی، به داور مالزیایی اتهاماتی وارد کند. او امروز در این باره به رادیو تهران گفت: «واقعا برای فوتبال آسیا جای تأسف دارد که چنین داورانی که آلوده به مسائل غیرفوتبالی هستند، قضاوت می‌کنند.»

در این که داوری بازی العین و استقلال ضعیف بود و داور مالزیایی دو پنالتی اشتباه برای تیم میزبان گرفت شکی نیست اما بد نیست حسن زمانی بداند که طرح ادعا بدون مدرک و سند و اتهام زدن و توهین کردن، برخلاف ایران در خیلی از جاهای دنیا عواقب زیادی دارد و بی تردید اگر این صحبت‌های او مبنی بر آلوده بودن داور به مسائل غیرفوتبالی، در کنفدراسیون فوتبال آسیا بازخورد داشته باشد قابل پیگیری حقوقی و قانونی است و ممکن است برای زمانی دردسر ایجاد کند.

۱ ۱۱  
آی اسپورت
2018-03-08 15:07:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
ایمان
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۰۹
لنگی دربی یک هفته س تموم شده. هنوز خاموش نشدی؟
110
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۴۷
خوب به عملکرد داورای وطنی نگاه کنید اونوقت میفهمید داور مالزیایی شرف داره به اینا. همه در برابر ناداوری های لیگ و سود زیادی که کیسه از داوری میبره سکوت کردن فقط نگاه کنید چطوری رفت فینال حذفی جایزه اون داور شد قضاوت تو دربی و نادیده گرفتن دوتا پنالتی و عدم اخراج جباروف! و همه در سکوت کامل فقط نگاه کردن حتی سال پیش هم تو مرحله گروهی و هم حذفی پرسپولیس کم ضرر نکرد ولی همه بازم سکوت کردن وامروز فریاد وامصیبتا در حمایت از تیمی که رسما با داوری نفس میکشه
محمد
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۰۵
توهم زدی لنگی. این فصل داورا پدر استقلالو در ووردن. لنگ فقط با کمک داوری صدرنشینه. دربی رفت رو هم با کمک داور بردین
۹
محمد
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۰۹
داور سر تیم پارس جنوبی رو برید هیچکس چیزی نگفت. یکبار داوری به ضرر استقلال شده ببین دارن چکار میکنن. دارن به همه اتهام میزنن که یک بازی ضرر کردن. چند روز دیگه پای رییس فیفا و دبیرکل سازمان ملل هم وسط میاد
۹
در جئاب محمد اولی
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۱۶
تو توهم زدی کیسه کش. دربی برگشت رو با کمک وزیر ورزش بردین
۹
امید میم
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۵:۵۹
این زمانی کیه هی مصاحبه ازش کار می‌کنید همه جا؟ عضو هیات مدیره کدوم تیم درست و حسابی غیر ایرانی میاد مصاحبه میکنه؟ اصن کسی نمی‌شناسه عضو هیات مدیره تیمای درست و حسابی رو. این آقا تریبون مفت دیده و حتما غروبا میشینه اسم خودش رو گوگل میکنه و نتیجه رو تو گروه فامیلی می‌فرسته. زمانی کی‌ه آخه؟ فوتبال بی‌ در و پیکر ایران که هر کسی با یه کمی رانت خودش رو می‌رسونه به مدیریت و سعی میکنه اسم برای خودش دست و پا کنه.
۲
امید میم
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۰۴
توی سه ماه اخیر نزدیک به 40 مطلب درباره همین آقای زمانی تو سایت شما کار شده. بیشتر از هفته‌ای 3 تا خبر. حالا نکته جالب اینجاست که در بازه زمانی تقریبا مشابه؛ خبرهای مربوط به بازیکنی مثل جهانبخش بسیار کمتر بوده.
۲
AVA-86
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۲۰
جدا ایشون اینقدر از قوانین حاکم بر afc اطلاع ندارند که اینقدر صریح تهمت می زنند؟ نمی دونم بدون دلیل مدرک نمیشه یقه داور بین المللی رو گرفت ؟ز
۲
کارن
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۱۶:۵۳
تومملکتی زندگی میکنیم مدیران ونماینده های مجلس وسردارها هر نوع قانو ن شکنی رو میکنن وبدتر ابنکه با افتخار ازش یاد میکنن.ِزمانی.آجرلو.فتح الله زاده.طاهری. رویانیان باران چشمه تاج کفاشیان.ساکت....جالبه این تخلفاتی وقانون شکنی که ما میبینیم ...بعد دم از فرهنگسازی میزنن ..در چنین فضایی معلومه جوون که تحت تاثیر رسانه ورفتار همین مدعی ها لحظه ایی که داور کوچکترین اشتباهو بکنه فکر میکنه پول گرفته واستادیوم رو سر داور خراب میکنه.بازی برگشت العین. یا بقیه تیمهای ما وقتی میزبان بخصوص عربها هستن کافی داوران خارجی اشتباهی کوچک بکنن ببین چه جوی درست میشه....شک نکنید با این جوسازی ها ضربه بزرگی به بحث میزبانی خودمون میزنیم احتمال اینکه سال بعد امارات هم نیاد خیلی زیاده
۳ ۱
محسن
پنجشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۶، ۲۳:۲۰
پول گرفته،از و از کجا گرفته مورد بحث است.شخصا فکر نمیکنم خود اماراتیها در این اتفاق دخیل باشند و داستان شرطبندی در شرق اسیا،عقلانی و حداقل ارزش فکر کردن دارد.
علی زارع
جمعه ۱۸ اسفند ۱۳۹۶، ۱۹:۲۲
روان‌گسیختگی پارانوئید (به انگلیسی: Paranoia یا paranoid schizophrenia) در تعریف عام آن، حالتی است که فرد در آن با اهمیت فوق‌العاده و خارج از اندازه‌ای که به سلامت جانی و مالی خود می‌دهد، خود را شکنجه می‌دهد. این‌گونه از افراد مدام در این فکر هستند که عواملی انسانی، طبیعی یا ماورا طبیعی ، دارایی و افراد خانواده‌شان را تهدید می‌کنند و همه، در فکر توطئه چینی بر ضد آن‌ها هستند.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر