فهرست
برانکو: السد از تیم ملی قطر قدرتمندتر است
برانکو: السد از تیم ملی قطر قدرتمندتر است

برانکو: السد از تیم ملی قطر قدرتمندتر است

آی اسپورت – برانکو ایوانکوویچ با حضور در نشست خبری پیش از جدال با السد قطر، ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی این کشور در جام ملت‌های آسیا از قدرت بالاتر تیم باشگاهی السد قطر گفت و از آنها تمجید کرد. برانکو در این خصوص گفت: «من قبل از هر چیز به مردم و تیم ملی قطر به خاطر قهرمانی تیم فوتبال این کشور در جام ملت‌های آسیا تبریک می‌گویم ولی باید اذعان کنم، تیم السد، تیمی قوی‌تر از تیم ملی قطر است. ما بازی‌های خوبی را طی سال گذشته برابر همین تیم داشتیم. بازیکنان بسیار خوبی دارند که از ژاوی و گابی نام می‌برم و البته بازیکنان دیگری که در تیم ملی قطر دارند. قطعا ما بازی بسیار خوبی برابر یکدیگر خواهیم داشت.»

سرمربی سرخپوشان با تمجید از شاگردانش، از انگیزه بازیکنانش برای دستیابی به امتیاز در این جدال خبر داد و گفت: «تیم من، تیم پرسپولیس هم تیم بسیار قدرتمندی است. به این تیم و بازیکنانم افتخار می‌کنم. ما تصمیم داریم بهترین فرم بازی خودمان را به مرحله اجرا بگذاریم. البته در این بازی، حسین ماهینی، محمد انصاری، محسن ربیع‌خواه، امید عالیشاه و همچنین شایان مصلح را در اختیار نداریم. این نفرات جزو بازیکنان اصلی ما هستند که به دلیل مصدومیت در اختیارشان نداریم و همراه ما به قطر نیامده‌اند. البته این نوید را می‌دهم که با بازیکنان خوبی که داریم، نمایش قابل قبولی برابر السد خواهیم داشت.»

برانکو با اشاره به قدرت رقبا در گروه چهارم لیگ قهرمانان گفت: «ما در گروه سختی حضور داریم. همانطور که پاختاکور در بازی اول این حقیقت را نشان داد و در ورزشگاه آزادی، یک مساوی از ما گرفت و الاهلی عربستان هم موفق شد السد را در روز اول مغلوب کند. در واقع دو تیمی که در دوره گذشته در فینال غرب آسیا حضور داشتند، در بازی اول متوقف شدند و این نشان می‌دهد که گروه ما چه گروه سختی است. از سوی دیگر هر چند السد در روز اول یک باخت داشت ولی فوتبال شرایط سخت خود را دارد و ما با هوشیاری تلاش می‌کنیم، نتیجه خوبی را در این بازی بگیریم.»

سرمربی پرسپولیس در پایان با تمجید از هواداران تیمش گفت: «پرسپولیس یک تیم بزرگ در قاره آسیا است. ما حمایت چهل میلیون هوادار را داریم که برای ما یک قدرت و پشتیبانی بزرگ است. السد هم یک تیم بسیار خوب است و یک مربی با تجربه دارد. من بازی با الاهلی را دیدم و السد با وجود شکستی که داشت، تیم برتر میدان بود و عملکرد خوبی داشت. ما با آگاهی و انگیزه کامل برای رسیدن به اهداف خودمان در این بازی حاضر می‌شویم.»

۱ ۴  
آی اسپورت
2019-03-11 12:47:00
نظر دهید

۴ نظر
salk
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۶:۵۸
دلال کروات پیشاپیش میخواد برای شکست خودش مقابل السد بهونه جور کنه خخخخخ
مثل کفتار منتظر نشسته تیم ملی رو بهش بدن
۵
فرهاد
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۱۹:۲۶
که چی ؟ همین تیم بقول تو قوی هفته قبل 2-0 باخت
پکیجویچ
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
چون تیم ملیش قهرمان جام ملت ها شد،ولی السد بازی اولشو باخت!راس میگی خیلی قویه!این بهونه های قبل باخت دیگه قدیمی شده برانگوز جان خخخخ
برانکو هستن کروات دلال
دوشنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۷، ۲۱:۵۴
اووووه چرا شلوارم خیس شده ؟ داور پارسالی کجایی بدادم برسی
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر