فهرست
دایی در کنفرانس: روز بد خط دفاع ما بود
دایی در کنفرانس: روز بد خط دفاع ما بود

دایی در کنفرانس: روز بد خط دفاع ما بود

آی اسپورت - علی دایی پس از شکست 3 بر 2 تیمش مقابل پرسپولیس در نشست خبری گفت: بازی را خیلی خوب شروع کردیم و در دقایق اول بازی به گل رسیدیم، اما در نیمه اول پرسپولیس خیلی روی خط دفاعی ما فشار آورد و شاید ما در نیمه اول فقط پنج یا شاید 10 دقیقه فوتبال بازی کردیم.

توپ را به پرسپولیسی‌ها دادیم و گفتیم بیاید و گل بزنید!

متأسفانه امروز روز بد خط دفاعی ما بود و روی سه گلی که خوردیم، اشتباهات بدی را داشتیم. اگر نگاه کنید، براساس اشتباهات خودمان توپ را به آنها دادیم و گفتیم بیایید و توپ را به دروازه ما بزنید. این اتفاقات افتاد و پس از اینکه بازی 3 بر یک شد سیستم را تغییر دادیم، با سه مدافع بازی کردیم تا با نفرات بیشتری به سمت دروازه پرسپولیس حمله کنیم و یکی از گل‌ها را جبران کردیم. هرچند در نهایت آن توان کافی را نداشتیم تا گل سوم را بزنیم و مساوی بگیریم.

اشتباهات تأثیرگذاری در خط دفاعی داشتیم

متأسفانه با عدم تجربه یا هر چیزی که شما اسمش را بگذارید، گل خوردیم و توپ را به پرسپولیسی‌ها دادیم و گفتیم درون دروازه ما بزنید. گل دوم را اصلاً من نفهمیدم توپ چطور از بین پنج مدافع ما به درون دروازه رفت و گل سوم را هم خودمان توپ را به آنها دادیم. بازهم به بازیکنانم خسته نباشید می‌گویم. در این مدت خیلی فشار روی آنها بود. ما هر پنج روز یک بار بازی می‌کنیم و این مسئله روی عملکردمان تأثیرگذار است، اما مطمئن باشید اگر خط دفاعی ما مانند بازی قبل بود، بازنده نمی‌شدیم. ما در این بازی اشتباهات تأثیرگذاری در خط دفاعی داشتیم.

به داور اشتباهاتش را گفتم

داوری که متأسفانه چیزی است که عالم و آدم دیدند. در نیمه اول آقای سیدجلال حسینی با دست توپ را زد، اما داور خطای هند بازیکن ما را گرفت! در فوتبال دنیا هم می‌بینید که بیشتر گل‌هایی که به ثمر می‌رسد، روی ضربات ایستگاهی و کرنر است. در دقیقه 4+90 معین عباسیان ارسال کرد، شجاع خلیل‌زاده توپ را به کرنر زد و در دقیقه آخر به جای اینکه کرنر ما را بگیرد، نمی‌دانم چطور ضربه کنار دروازه گرفت! فوتبال یکی دو اشتباه است و همان‌طور که ما اشتباه کردیم و گل خوردیم، به داور اشتباهاتش را گفتم.

با اعتراض پرسپولیسی ها روند داوری عوض شد

داور هم می‌گوید اشتباه می‌شود، اما چطور است که اشتباهات علیه من است و به نفع من نمی‌شود؟ یکی بگوید داور چگونه اشتباه می‌کند؟ شما ببینید از آنجایی که بعد از گل ما پرسپولیسی‌ها اعتراض کردند، داد زدند و تماشاگران ناسزا گفتند، روند داوری‌ها عوض شد. داور نباید تحت‌تأثیر قرار بگیرد و نگاهی به سکوها داشته باشد. داور باید کار خودش را انجام بدهد. من از این متعجب هستم و سؤال دارم که داور کنار دروازه برای چیست؟ یکی به من بگوید؟! داور کنار دروازه در بازی با نفت مسجدسلیمان و در صحنه‌ای که اصلاً ساموئل سارفو خطایی نکرده و پشت او به قوس محوطه جریمه بوده، به داور می‌گوید و ساموئل را اخراج می‌کنند، چطور در دو قدمی شما به کرنر می‌زنند و کرنر را نمی‌گیرید؟ چرا داور کنار دروازه را گذاشته‌اند که در آخر هم به به ضرر ما شود؟

پول و هوادار نداریم، داوری هم این‌طور باشد، دیگر هیچ!

سرمربی تیم فوتبال سایپا خاطر نشان کرد: ما که هوادار نداریم، پول نداریم و چیزی نداریم. اگر داوری هم این‌طور باشد، دیگر هیچ! ما برای این اعتراض کردیم. بعضی چیزها مسلم است که در نیمه اول سیدجلال حسینی با بازیکن ما به هوا پرید و توپ را با دست زد، اما خطای هند بازیکن ما را می‌گیرد. در حالی که همه صحنه را دیدند، داور چهارم هم کنار من صحنه را دید و به داور می‌گوید، اما عمل نمی‌کند.

کم مانده بود ممنوع‌الخروج شوم

در عجبم که چگونه چنین خبری به گوشم می‌رسد! ما خیلی وقت است که به توافق رسیده‌ایم تا صورتحساب مالیاتی را به من بدهند و مالیات را تسویه حساب کنند، اما این رقم که گفته‌اند 350 میلیون تومان را از شما (رسانه‌ها) می‌شنوم و چنین چیزی نبوده است. پرسپولیس باید برگه تسویه مالیاتی مرا بدهد که هنوز نداده است و حتی قبل از عید هم به اداره مالیات رفته بودیم که کم مانده بود ممنوع الخروج بشوم، به این دلیل که اصل مالیات را داده بودند، اما جریمه‌های آن مانده بود. با این حال خبری که امروز شنیدم، قرار و مداری بین من و باشگاه پرسپولیس نبوده که 350 میلیون تومان بدهند و چنین چیزی نبوده است.

۱ ۹  
آی اسپورت
2019-04-13 21:27:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۹ نظر
abaza
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۵۱
اون خبر تسویه حساب با دایی در روز بازی با پرسپولیس به احتمال زیاد از سمت بنگاه خبرپراکنی کیسه بیرون اومده که بگن دایی رو خریدن. تو بی حیایی کیسه کش جماعت هیچ حد و مرزی وجود نداره درکل.
امیرعباس
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۱:۵۸
عجیب نیست که روز خوب دفاع سایپا جلوی استقلاله و بشکل کاملا اتفاقی اتفاقی روز بد خط دفاعی سایپا جلوی پرسپولیسه اونم تو فاصله یک هفته ؟؟
پانویس:وقتی داور بازی استقلال جوری گل استقلالو مردود اعلام کرده که بیست و چهار ساعته هیچ کارشناس داوری نتونسته بفهمه چطوری!!اخه دیگه تعجبی نداره!!
...
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۵۰
افساید بود اسگول
۶
حبیب
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۰۷
همانطور که پیش بینی میشد پرداخت به موقع مطالبات دایی موثر واقغ شد و باز یک تیم دیگر با مربی لنگی خوش خدمتی کرده و با مهندسی هوشمندانه و با ظاهرسازی زیرکانه بازی را برای پرسپولیس در آورد. دیگر خبری از آن بازی دفاعی سایپا مقابل استقلال و تراکتور برای کسب نتیجه 0-0 نبود و پس از زدن گل دقیقه 3 سایپا با پنج مهاجم و سه هافبک و دو مدافع بازی کرده و دفاع را برای ضدحمله حریف خالی میکرد تا هم بظاهر نشان داده شود که سایپا تشنه پیروزی است و هم با خالی کردن دفاع و پاسهای اشتباه هافبکهای سایپا به مهاجمین پرسپولیس نتیجه مورد توافق دایی و برانکو در بیاد مثل گل دوم پرسپولیس و ایضا دریبل خوردنهای بچه گانه همه مدافعین سایپا در گل سوم.
البته امروز خبری از مشتهای گره کرده دایی بهنگام گل زدن سایپا و عصبانیت های دیوانه وار هنگام گل خوردن نبود تنها چند توپ وتشر به داور پس از پایان بازی برای حفظ ظاهر کافی بود.
این پیروزی مبارک باد بر برانکو و دایی که از همه پرسپولیسی ها پرسپولیسی تر هست.
Princem
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۴۶
چطور توی بازیه نیم فصل اول از دکله دایی بالا میرفتین و عشق میکردید که با پرسپولیسیا دعوا کردن و مساوی کردن؟؟؟ حالا همون دایی و همون بازیکنا خائن شدن؟؟؟؟ تمام درک و منطقتون همینه دیگه
سیامک
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۲:۳۹
دایی وا دادنتون که معلوم بود پنالتیتون از قلمت افتاد یا طلبتو چربناکتر گرفتی؟
۴
شیر ژرمن
شنبه ۲۴ فروردین ۱۳۹۸، ۲۳:۵۳
اصلا هم تابلو نبود ! مثل بازی ماشین-تراکتور
۳
فرهاد
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۰:۵۶
یک برد با داوری دیگر به نفع پرسپولیس. اقای دایی همه بازیهای پرسپولیس همین طور است شما حرص نخور تیم مافیایی است دیگه ای اسپورت و سایر رسانه های لنگی هم پشتیبان مافیا
۴
علی
يكشنبه ۲۵ فروردین ۱۳۹۸، ۰۸:۲۴
طرفدارای استقلال,پرسپولیس و بقیه تیما تاوقتی بازی رو می برند با تاکتیک مربی و بازیکنای با غیرت و تعصبشون هست ولی وقتی می بازند دم از تبانی و داوری .و... میزنند تاکی ... چرا هیچکه از تاکتیک بد مربی و بازی خوب حریف حرف نمیزنه و اخرش هم همه بازیکنا بجای شرمندگی با داور و زمین و زمان درگیرند بعد میخواهیم پیشرفت کنیم
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر