فهرست
دایی، درخشان؛ و کریمی/ امان از چرخ گردون!
دایی، درخشان؛ و کریمی/ امان از چرخ گردون!

دایی، درخشان؛ و کریمی/ امان از چرخ گردون!

آی‌اسپورت- مصاحبه تند علی كريمی عليه حميد درخشان نشان داد او مسائل ابتدای فصل را فراموش نكرده و هنوز نتوانسته با رويكرد اين مربی در پذيرفتن فوری هدايت نفت تهران كنار بيايد. پيش از شروع مسابقات اين فصل علی كريمی نفت را تمرين ميداد، اما او در اعتراض به بی‌تفاوتی مديران باشگاه به مطالبات بازيكنان و مسائل مالی مجموعه، تيم را رها كرد تا به مسوولان نفت فشار بياورد. در كمال ناباوری اما حميد درخشان 24ساعت پيش از بازی سوپرجام برابر پرسپوليس هدايت اين تيم تهرانی را پذيرفت تا استراتژی كريمی براي به سامان كردن وضع باشگاه، به ضرر خودش تمام شود! درخشان چند هفته‌ای هدايت نفت را بر عهده داشت تا اينكه با تغيير مالكيت باشگاه، مديران جديد او را عزل كردند و دوباره كريمی را بر مسند كار نشاندند. حالا اما جادوگر به وضوح نشان ميدهد از نوع رفتار درخشان در اين ماجرا شاكی است. طبعا افكار عمومی هم در اين مورد حق را به او ميدهند، اما سوال اينجاست كه آيا خود كريمی سه سال پيش همين ديدگاه را داشت؟

سه سال پيش حميد درخشان درست همين بلايی را كه سر علی كريمی آورد، البته در مقياسی بسيار بزرگتر سر علی دايی آورد. دايی ليگ چهاردهم را به عنوان سرمربی پرسپوليس در فضايی پر از تنش شروع كرد. در آن زمان حميدرضا سياسی به عنوان عضو اصلی هيئت‌مديره باشگاه در به در دنبال بهانه بود تا دايی را اخراج كند و نهايتا اين بهانه پس از باخت خانگی پرسپوليس برابر تراكتورسازی جور شد. سياسی دايی را كنار گذاشت و در يكی از عجيب‌ترين روزهای تاريخ باشگاه، حميد درخشان را سرمربی كرد. دايی كه هنوز حكم اخراجش را نگرفته بود روز بعد هم در تمرينات حاضر شد و اين موضوع، با حضور درخشان همزمان شد؛ يک تيم با دو سرمربی و صدها هوادار حيران و سردرگم! آن روز درخشان اصلا كار درستی انجام نداد و اشک علی دايی را درآورد، اما همان موقع علی كريمی را در اردوگاه حاميان خودش ميديد. كريمی نه تنها در آن زمان انتقادی از اين مدل رفتار با دايی نكرد، بلكه چند روز بعد با لبی خندان سر تمرينات پرسپوليس درخشان حاضر شد و ضمن تمرين با بازيكنان، بيعت رسمی خودش با اين مربی را اعلام كرد! شايد اگر آن روز جادوگر جلوي يک «رسم غلط» را ميگرفت، امروز خودش قربانی اتفاقی مشابه نميشد كه بعدش هم مجبور شود در گفتگو با رسانه‌ها، به درخشان طعنه و كنايه بزند.

۱ / ۲

۷ ۶  
آی اسپورت
2017-09-12 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
علی فقط کریمی ❤
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۲:۰۹
آن روز علی کریمی انتقام سالها کثافت کاری علی دایی را داد. دمش گرم که همیشه مرد بود و جلوی آقای قلدر ایستاد و حالا هم علی دایی آدم شد.

پ.ن:
علی دایی هفته ششم از شش بازی ۵ امتیاز داشت و اخراج شد و هیچ ارتباطی به ماجرای علی کریمی و درخشان ندارد.
فرشاد4تای95
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۲:۰۳
تعصب الکی ادموکورمیکنه کاربدبده .درودبه شرفت نویسنده این مطلب کاش این فوتبال ازوجودادمایی مثل درخشان وقلعه نویی وامثال ایناکه موندن وبردن توهرشرایطی رومیخوان پاک بشه
درباره داش علی کریمی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۷:۲۵
اول دهان مبارک خود را آب بکش بعد حرف بزن

باتچکر
علی
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۸:۴۷
درود به شرافت و صداقت نویسنده این مطلب.
۳
پدرام
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۰۹:۵۲
بیچاره علی کریمی

امیدوارم از این چالش آبرو به سلامتی گذر کنه

امید وارم بدونه محبوبیت خریدنی نیست
سامان
سه شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۶، ۱۰:۴۱
ین دیگه خیلی مزخرف بود كریمی خودش استعفا داد رفت وقتی به درخشان پیشنهاد دادن باید میكفت نه نمیام چون كریمی قبلا مربی این تیم بوده ؟؟
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر