فهرست
خون آلمانی در رگ‌های چلسیِ توماس توخل
خون آلمانی در رگ‌های چلسیِ توماس توخل

خون آلمانی در رگ‌های چلسیِ توماس توخل

آی اسپورت - توماس توخل سرمربی آلمانی بعد از نتایج ضعیفی که فرانک لمپارد گرفت، جانشین او در این تیم لندنی شد و امیدوار است بتواند این تیم را بار دیگر در جمع مدعیان قهرمانی در لیگ برتر قرار دهد. نیکلاس سوله ، دایوت اوپامکانو یا دیوید آلابا؟ توماس توخل ، مربی جدید چلسی می تواند در بازار نقل و انتقالات برنامه های خودش را تدوین کند. این در حالی است که تیمو ورنر و کای هاورتز دو بازیکن آلمانی نیز در کنار آنتونی رودیگر آلمانی در قلب خط دفاع در تیم چلسی حضور دارند.  

توماس توخل می خواهد بازیکنانی آلمانی یا شاغل در فوتبال آلمان را برای تیم چلسی انتخاب کند و شاکله این تیم را روی بازیکنان آلمانی تشکیل دهد.  اوپامکانو بازیکنی است که خیلی از تیم های بزرگ دوست دارند او را به خدمت بگیرند و لایپزیگ تاکنون مانع رفتن این بازیکن شده و باید دید بالاخره توماس توخل تلاش خواهد کرد تا او را برای چلسی به خدمت بگیرد یا خیر.

سوله یکی دیگر از بازیکنان مدنظر توخل است که دیگر تحت مربیگری هانسی فلیک میدان به او داده نمی شود.  قرارداد او نیز در سال ۲۰۲۲ به پایان می رسد. در تابستان یکی از آخرین فرصت های فروش این بازیکن ۲۵ ساله برای انتقال وجود دارد. بر اساس این گزارش ، بایرن می خواهد از سناریویی مانند داوید آلابا که قرارداد وی در تابستان امسال به پایان می رسد ، جلوگیری کند.  ۳۰ میلیون یورو به عنوان هزینه انتقال احتمالی او در نظر گرفته شده است. داوید آلابا نیز در تابستان بازیکن آزاد محسوب می شود و می تواند به راحتی از بایرن جدا شود. البته رئال مادرید نیز به شدت اوپامکانو را زیر نظر دارد و چلسی کار آسانی برای به خدمت گرفتن او ندارد.

۱    
آی اسپورت
2021-02-03 19:05:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر