فهرست
مقصد سیلوا پس از ترک سیتی کجاست؟
مقصد سیلوا پس از ترک سیتی کجاست؟

مقصد سیلوا پس از ترک سیتی کجاست؟

آی‌اسپورت- داوید سیلوا، ستاره اسپانیایی سال‌هاست که برای سیتی بازی می‌کند ولی دوست دارد فوتبالش را در اسپانیا تمام کند. سیلوا تا سال ۲۰۲۰ با سیتی قرارداد دارد و تمایلی هم برای تمدید آن ندارد. او که به تازگی از بازی‌های ملی نیز بازنشسته شده، قصد دارد به زادگاهش جزایر قناری بازگردد و برای لاس پالماس بازی کند. او در همین رابطه به بی بی سی گفت:

«من متولد جزایر قناری هستم و آنجا رشد کردم. دوست دارم پسرم ماتئو نیز همان جا بزرگ شود. قطعا تا دو سال دیگر نیز در سیتی خواهم ماند و سپس خواهیم دید که چه رخ می‌دهد. دوست دارم فوتبالم را در لاس پالماس تمام کنم. این واقعا آرزوی من است ولی ببینیم تا دو سال بعد چه اتفاقاتی می‌افتد.»

سیلوا در تمجید از گواردیولا نیز گفت:

«او زودتر از هر کسی اتفاقات یک بازی را حدس می‌زند و این را برای همه، از دروازه‌بان گرفته تا مهاجمان با شرح جزئیات توضیح می‌دهد؛ سپس شما از به وقوع پیوستن‌شان شگفت‌زده می‌شوید. پیش از این مربیانی داشتم که یا روی حمله تاکید داشتند یا روی دفاع ولی گواردیولا روی هر دو زمینه تاکید دارد و برایش مهم است که در حمله و دفاع، به یک اندازه موثر بازی کنید. او به من یاد داد که در مناطق مهم زمین جاگیری کنم و برای رسیدن توپ صبر کنم تا تیم را در موقعیت مناسب برای حمله قرار دهم. با گواردیولا از هر نظر پیشرفت کردم و از نظر من او یک نابغه است.»

 

ورزش سه

     
آی اسپورت
2018-09-13 20:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر